Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

...а вижт бургазлии кво си правят кефа на мол-а ... пък ние на НИМ, да не би да ни види някой :-k

 

Чичо, бегай и ти на мол-а, щом та кефи, бря ;) Там да та видят, момити, пък и ти тях! Ма да ни забравиш да си сложиш новити дрехи и готини чипици, чи то мол-а си е идно многу готину за срещи мясту и така са ходи smile004

Супер яко е на мола! Мен много ме кефи там - всички срещи с познати си правя в мол-а - без изключение - това е мястото за социални контакти! Яки заведения, много хора, супер гъзарски магазини... Какво повече му трябва на човек! И аз съм за среща в мола - нека ни видяш шкодомобилите там! Ма ше дойда по-натам...

smile012

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да съм с бегачка бе, просто ми е домъчняло и ще мина да ви видя smile049

 

Ми ще взема да намина и аз ... Че Фреша не съм го виждал отдавна и съм се затъжил smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам началния час да го изместим за малко по-рано, примерно 12.30 или 13 ч за да имаме време да се видим преди формулата, пък и преди дъжда /или голямата жега - каквото се случи/. А то гласуването е до 20 ч вечерта, така че време бол...

 

НЯМА ФОРМУЛА ТАЗИ НЕДЕЛЯ , А СЛЕДВАЩАТА!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спамериииии. В колко часа последноооооо. И къдееееееее.

 

Ей, неспамер smile004 , аз ще гледам около 13, 13:30ч. да съм на НИМ. Пък ако вали ще ходим в ОМВ-то отсреща. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей спамериииии. В колко часа последноооооо. И къдееееееее.

 

Ей, неспамер smile004 , аз ще гледам около 13, 13:30ч. да съм на НИМ. Пък ако вали ще ходим в ОМВ-то отсреща. :smt030

 

айде за разнообразие в 13.30 на НИМ, при ДЪЖД - ОМВ :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз предлагам началния час да го изместим за малко по-рано, примерно 12.30 или 13 ч за да имаме време да се видим преди формулата, пък и преди дъжда /или голямата жега - каквото се случи/. А то гласуването е до 20 ч вечерта, така че време бол...

 

НЯМА ФОРМУЛА ТАЗИ НЕДЕЛЯ , А СЛЕДВАЩАТА!!!

Да, сега забелязах и аз в програата - просто съм свикнал да е през седмица, ама и пилототе са хора и имат нужда от лятна почивка :) Още по- добре, значи няма проблем да останем и до по-късно, ако не завали или не напече жестоко...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

В колко часа колеги (който ще идва де). По-раничко или...

 

П.С.- Няма да съм с Шкодата. Гена ако идваш (дано де) имам питания няколко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В колко часа колеги (който ще идва де). По-раничко или...

 

П.С.- Няма да съм с Шкодата. Гена ако идваш (дано де) имам питания няколко.

 

е в колко се знае, в най-голямата жега :) ... 14:00 ... да имаме повод да гасим пожара с биричка

smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпреки малката група стана лафа \:D/

...и най-вече чичо Джак, дето беше голям мераклия се появи smile150

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

въпреки малката група стана лафа \:D/

...и най-вече чичо Джак, дето беше голям мераклия се появи smile150

 

ами щях ... имах една среща в 12ч по работа и мислех след нея направо на НИМ ... ама тя преклюи чак ж 16ч ... за което ме е мн яд :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре аре.... по работа smile175 Пак си "инжектирал" некоя кака с кожената доза!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аре аре.... по работа smile175 Пак си "инжектирал" некоя кака с кожената доза!

 

да ама не, ако беше така щях да дойда , пък после да я лекувам ... верно имах работа ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Надявам се да не посрещате новобранците като в Новобранския център в Малко Търново smile096 :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile153 "Я елате пиленца при баткоооо....." Милко Калайджиев

 

Майтап разбира се. Всеки Шкодаджия е добре дошъл на всяка една сбирка където и да е тя. Заповядайте колеги. Така като гледам следващата ще бъде на 02.08.2009. Ако няма допълнителни уговорки часът е 14:00

smile159 smile159 smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази среща се очертава да я пропусна - мисля да пътувам към Варна в неделя smile111.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И тази среща се очертава да я пропусна - мисля да пътувам към Варна в неделя smile111.

 

ще ти прогизне ... от това море бре :) спри се малко на месна почва ... или покани и побратимите на едно варненско барбекю :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наближава първата неделя от месеца. Остават има няма 2 дни. А паркингът пред НИМ и OMV-то питаха за нас. Т.е. къде 14ч. аз лично смятам да ги навестя. Пък ако има и други желаещи ще се заформи Шкода срещичка. А защо не среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.