Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Преди 19 часа, maxrpm написа:

Пичове, донесете вътрешен стикер за странната от голямите . Шкода без стикер си е жив автобус... :)

Първо, благодаря за поздрава! Не искам да разводнявам темата, но и аз ще имам нужда от стикери за белия лебед. За задното стъкло със сигурност ще ми трябва за външно залепване, но на малките странични стъкла се чудя дали пак да са външни, защото сложих фолио, но е на 35% и не е прекалено тъмно, вижда се през него и отвън навътре, та може и вътрешни да сложа. Ако не е проблем носете от всички пък на място ще решавам, какви да взема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, ghost_rider написа:

Първо, благодаря за поздрава! Не искам да разводнявам темата, но и аз ще имам нужда от стикери за белия лебед. За задното стъкло със сигурност ще ми трябва за външно залепване, но на малките странични стъкла се чудя дали пак да са външни, защото сложих фолио, но е на 35% и не е прекалено тъмно, вижда се през него и отвън навътре, та може и вътрешни да сложа. Ако не е проблем носете от всички пък на място ще решавам, какви да взема.

И да носиш маска! Показвам как се носи маска правилно!  :)

11211.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

мене ме е страх от короната, там съм , ама ше си пуша през маската. :D
Сега сериозно , В Събота ще ги ръчнем пак, от днеска ще забравят ...

 

Имам даже , вече 2 фланелки на Gwendydd и ако не забравя , в Неделя ще дойда с черната... :P

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се съберем хора , ще скоча и аз , че съм на работа и ще го играя в обедната :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво става за днес, някво страшно мълчние е тук :D Ще себерем ли кворум :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой да ми донесе външен голям стикер за задния джам и ще се отчета. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Здравейте,

Тази седмица предвождате събиране.(26.07)

И поне ако не е пред НИМ то да споделите къде е  !

Благодаря предварително.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Срещите са първа и трета неделя. 26.07. се пада да няма среща, четвъртия уикенд е. Следващата среща на НИМ е на 02.08. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...

Пичове, в неделя беше писта софия... Каква среща, кви 5лв. Пукахме си в Младост... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.