Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Няма коментари от месец в тази тема. Събирате ли се и от колко

часа? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Impress_me " - 20.10.2019 Година е Трета Неделя на Октомври Месец. Ако Времето е Хубаво, както за сега го прогнозират, предлагам да използваме благоприятните температури и да се видим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Impress_me написа:

Няма коментари от месец в тази тема. Събирате ли се и от колко

часа? 

 

Няма коментари, защото първата седмица на 10-ти месец, когато се падаше да има среща, бяхме на Национална Шкода среща 2019. Предстоящия уикенд, както @tuningmania е отбелязал, отново се пада да има среща. Мисля, да се отбия, ако съм в София.

 

За хората, които идваха лятото - върнал съм отново "зимния" час - от 14:00ч., че вечерта иначе ще ни бъде доста хладничко. Особенно след месец-два :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Eто тази кола ми трябва . Била е на авто изложението тази седмица. Не знам как се води, за мен всичко след 2ра генерация е еднакво на външен вид, от всички Шкоди.
800px-%C5%A0koda_Superb_4_(2015).jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Аз бях  с градски транспорт и като не видях позната кола и хора , влязох  в НИМ  да го разгледам . На излизане имаше  една стара и  една нова Волга. на мястото ,където обикновено  спират колите   за среща.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имах ангажимент и не успях да мина. Следващия път. И дано тогава да има сняг :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що, да не би накрая да си се навил да караме на врати до хижа Боерица в колона ? (То там пътя е толкова тесен и снега е толкова много . че и да не искаш, пак ще караме на врати :) )

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ако успея да стана на време , ще дойда , но не е 100% защото тая седмица ме съсипаха от работа и като нищо може и да спя до 4.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Mishelle написа:

Там съм. С летни гуми и по къси гащи :)

 

Нарушител!

Сложи си поне кубинки или вълнени чорапи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм нарушител бре. Дълбочината на протектора отговаря, дори драстично надхвърля законовите изисквания. Вълнени чорапи не нося, а кубинките са запазена марка на Сашето, на мен ми стигат 18 месеца, в които съм ги носил :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предния път бяхме трима, сега ще сме повече явно.

Ще разходя печката и аз, нали от 14:00 си остава по зимното време?

 

Pepino - ще може ли да погледнеш в колата какви опции са възможни да се включат а са изключени на софтуерно ниво?

Стига да не е проблем разбира се.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, SunShine написа:

... Pepino - ще може ли да погледнеш в колата какви опции са възможни да се включат а са изключени на софтуерно ниво?

Стига да не е проблем разбира се.

Естествено, че не е проблем. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Vladi_a написа:

Мисля да намина към 15:30 -16ч.  Да но ви хвана :)

Много си бавен. Да идвам да бутам :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.