Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...

Съжалявам че пропуснах , видяхме се с едно приятелче да се оплачем един на друг как нямаме 1 лев , останал от заплатата, и кога гледам , то станало 8 ... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, последно от 14 или от 19 са срещите. Собственик на Шкодилак от 4м. съм и ще се радвам да се запозная с други колеги от "семейството"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От 19ч. е. Първа и трета неделя от месеца. Днес е четвърта и не се пада да има среща. Следващата седмица :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ще се гледаме ли?

Май имам ядове с каре, но искам и друг да го чуе

Редактирано от dimitar_ak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, едно време имахме такъв телефон в апартамента на Хан Крум 28!

 

А да пиеш бира в такава чаша е втората крачка към гумената жена. При това към тази, дето все ти казва, че я боли главата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Телефона е мега як , имам го сигурно от 15год, искаха да го изхвърлят. Модел на RFT е. Преди това , докато още у нас имаше телефонна линия , от моята стая си говорех с ТА600, ама като го изпуснеш 20- 30 пъти и той става на трески.
Тея чаши ми ги подари една п**ка , защото всичките се изпочупиха, и вика вземи ги, от някаква промоция са. Имам и чаши от вода Горна Баня , ама реших че не е удачно да снимам такава снимка. Навремето имах едни чаши от зората на ранната демокрация, много яки , турски , сега виждам че пак ги продават, ще взема да си купя пак, макар че бяха много тънки https://www.praktiker.bg/bg/Servizi%2C-chashi-i-chinii/ChAShA-VISOKA-290ML-6BR-KOSEM-PASABAHCE/p/115854

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Izolini написа:

...

А да пиеш бира в такава чаша е втората крачка към гумената жена...

А моторното масло на масата коя крачка е? ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Motul Gear MB SAE 80W e и е за скорости, това е крачката която те отдалечава от всяка жена . Истинската , като и кажеш че колата е по - важна от нея , ще се нацупи и няма да ти пусне в г*за, надуваемата, като я намажеш с масло за скорости , ще се разложи наелона ... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.