Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

19ч. Саше. Дори временно първия пост в темата е редактиран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер, значи ще усетим как миришат гумите произведени в Испания, ама ако строша каре, ще ме дърпате. На края на месеца ще ги сменя и 4те, заедно с полуоските, обещавам!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ще се постарая да мина и аз. Стига да се прибера навреме в София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, maxrpm написа:

Има ли някой да минава през Бул. България , да ме метне и мен ?

В 7 без 5 ме ще мина през Шел-а. Бъди там. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, The Best Forman написа:

За предпочитане .. сега се прибрах с кола без климатик , течащ от всякъде :)

Много си се разглезил:lol:

Е са врътнах едни 700км, прибирайки се от Гърция(90-ката няма клима).  Ако успея да "разхвърлям" багажа, идвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Vladi_a написа:

Много си се разглезил:lol:

Е са врътнах едни 700км, прибирайки се от Гърция(90-ката няма клима).  Ако успея да "разхвърлям" багажа, идвам :)

Трябва му климатик, че иначе с неговата година на производство при тези жеги започва бърз разпад.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми новата организация и час , имаше хора , което е яко... Разбрахте ми мнението за двойното рециклиране на турбина за 600лв .. Следващия път ако съм с колата ще направим ластик с макса и citygo-то  на мацката, евала и правя , че събра кураж да дойде с колата на Шкода среща, ама другия път, ще и взема един калник на 200 метра :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С PRR сделката е ясна - като сменя 2те полуоски и 4те амортесьора , ще ти дам да се повъртим, щото от клуба, само ти можеш, историята още помни!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Vladi_a написа:

Много си се разглезил:lol:

Е са врътнах едни 700км, прибирайки се от Гърция(90-ката няма клима).  Ако успея да "разхвърлям" багажа, идвам :)

Не съм , ама оставям големи локви по седалките ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, защо не се видяхме бре? Много бързо си забЕгнал. Аз закъснях с 15-20 минути. Ето и малко снимки от срещата, на Гената са.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Юли, спиш! Сашето беше доста преди ти да дойдеш и остана след като аз си тръгнах ;) Което пък е и причината да го няма Шкода брандирания мАтор ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брандирания мотор го видях. Теб те видях. Ама Сашето - опущил съм го :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, Mishelle написа:

Брандирания мотор го видях. Теб те видях. Ама Сашето - опущил съм го :P

Аз те видях и ти казах че си белобрад, ти после отиде натам някъде към октавията, а ние обсъдихме на Иво телевизора, докато слушах за проблема му със звука ,в главата ми си чертаех траекторията как да въртя ситигоу-то в кръгче. (в смисъл на ръчна или на kickdown)

Поради спецификата на деня (Неделя преди заплата) и часа (19ч), както и настъпилата следобедна жега, реших да се хидратирам с течности, както ме посъветваха от новините на обяд. От своя страна, употребата течностите , по съвет на докторка Радева, както и други знаменити доктори и доценти , който познаваме от малкия екран, доведе до невъзможност за управление на МПС. То проблема е че ми казват да пия много течности. В следствие на горните два факта, подтикнат от Неделния мързел, се възползвах от уникалното предложение да дойда с бял голф двойка и да си замина с Фабия1 комби... :)

 

Та изхождайки от горенаписаното , можем да заключим, че ако колата ми не е в сервиз на 4ти, обещавам да мина с нея.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.