Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Събудих се , хванах телефона, надникнах през прозореца и си легнах да си доспя, то верно не е за мъже, а само за спане и за еб*не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен ми се наложи разходка и на прибиране се нагледах на катастрофи :( В Драгалевци една "кака" тръгнала да спуска по една от уличките и сега са 5 в 1 :unsure: Събирала ги от тротоарите и ги е влачила надолу. 

Накратко - не е за разходки и експерименти!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз цял ден се возих, но точно в 2 трябваше да пренасям багажа на местещ се приятел и успях да стигна чак в 4. Намерих само бмв-та дето правеха неконтролирани окръжности :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам последната среща за тази година да я направим в събота, 22.12.2018г. от по-ранен час - 12:00ч. Както писах и в темата за календарите, моля всеки, който е поръчал и ще взима изданието на НИМ, да дойде тази събота на срещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Mishelle" - Аз ще мина да се видим и да си взема Календара :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да увеличим шанса. Например с бутилка дюлева, която би те чакала на паркинга :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Mishelle написа:

Дай да увеличим шанса. Например с бутилка дюлева, която би те чакала на паркинга :)

Тя ме чака в мазето - стимулът ти, Юли, е нула...

Притеснява ме, че до петък може да не съм си завършил графика в работата, а то си е брало лайката.. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази в мазето е прясна. Аз предлагам отлежала, 7 годишна. В бъчонка. А и ma_in ще донесе мезе. Има хора, които ще носят туршия, маси и столове. Па ти си стой у Враца и отивай на прибежки до мазето. Дали още стимула е нулев? :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Началник, не ти ли е поне малко неудобно да пишеш такива работи, при положение че някои хора няма да могат да дойдат?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък стикер за външно залепване дали ще се намери за утре? А клубна карта?

Редактирано от Stucata
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, Mishelle написа:

Тази в мазето е прясна. Аз предлагам отлежала, 7 годишна. В бъчонка. А и ma_in ще донесе мезе. Има хора, които ще носят туршия, маси и столове. Па ти си стой у Враца и отивай на прибежки до мазето. Дали още стимула е нулев? :P

Юли, направо накара сърцето ми да се свие в адска агония... За жалост утрешния ден направо пропада - няма да мога да дойда ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, Izolini написа:

Началник, не ти ли е поне малко неудобно да пишеш такива работи, при положение че някои хора няма да могат да дойдат?

Не Ице, седнал съм и ми е много удобно :)

 

Преди 3 часа, Stucata написа:

Малък стикер за външно залепване дали ще се намери за утре? А клубна карта?

Всичко има, ти само ела. Докарай и Bondo, ако му се идва.

 

Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Юли, направо накара сърцето ми да се свие в адска агония... За жалост утрешния ден направо пропада - няма да мога да дойда ?

Алекс. Ще ме разплачеш бре. Аз само се шегувах. Всички идваме с коли, пиенето, за който пие, е за вечерта :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам. То за мен не е проблем - проблем е за служителите на КАТ ??

Живи и здрави, ще се видим догодина.

Весело изкарване!

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 25 минути, digitalundgrd написа:

И аз мисля да намина :)

А аз мисля, че трябва да викнем и @georgemilev , a.k.a Жоро "Кулера" ? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да помоля. Който ще взима календар(и) утре, моля да приготви точна сума. Защото ще ми бъде трудно или невъзможно да връщам на всеки.

 

Благодаря за разбирането :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Децата ми обират дребните преди теб.... 

Ще закръгляш нагоре! 

 

П. П. Благодаря за разбирането :)

Редактирано от legaltk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "Mishelle" - Налага ми се утре да пропусна. Извинявам се. Моля, запази ми Календара. Ще се видим догодина. Спокойни Празници.

Редактирано от tuningmania
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре много ще ми е трудно да стана, моля някой да ми звънне по - продължително 0887507369 към 11 , за да успея да стана ! Все пак е Събота, ден в който мразя да ставам рано!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш да предвидиме ку**и за този номер, в удобно за Вас време? Даже, ако има нещо друго, което желаете - пишете ни предварително, за да можем да откликнем с класа и стил която подобава на вашата същност!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.