Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Моята Шкода се предаде. Днес ще ходим да я приберем от Ихтиман и дано се получи на ход с 3 цилиндъра. Нямам компресия в 3-ти. Ако някой има добър компресомер мога да мина през срещата с другата кола. Живея наблизо и ще го върна веднага

Редактирано от dimitar_ak
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз днес мисля да мина за първа среща и да си взема клубна карта и да се запозная със шкодаджийте

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Миро утре слънце го дават, не виждам къв ти е проблема. Днеска даже се качих до НИМ,  за да понагрея колата на слънце, че не можех да я изчистя от леда и си беше супер, за нула време я оправих. Другата алтернатива топло чайче в OMV, пеша да се разходим, варианти бол, остава желанието.?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, Izolini написа:

И аз съм в бокса, сигурно ще изляза чак догодина.

Какво се е случило ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Едно Порше ме удари в ляво пред предното колело, та предната броня е салата, фаровете сочат в небето (десния изхвърча от силата на удара!), а фаровете за мъгла сочат в асфалта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Izolini написа:

Едно Порше ме удари в ляво пред предното колело, та предната броня е салата, фаровете сочат в небето (десния изхвърча от силата на удара!), а фаровете за мъгла сочат в асфалта.

 

Я пусни снимки. Може и на Вайбъра, ако искаш. Баси ужаса!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук не съм влизал още през компютър и не мога да схвана как се качват снимки (не от сайт).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спокойно, аз не мога да схвана как се ползва целия wordpress .. :)
 Съжалявам че закъснях, но готино си изкарахме , разбрахме и плюсовете от това да имаш високо гадже ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2.12.2018 г. at 9:38, Izolini написа:

И аз съм в бокса, сигурно ще изляза чак догодина.

Ице, вади служебната А8 ;) 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

По-скоро на някой закрит паркинг... Имайки предвид обаче "предпразничнта треска"... Май по-скоро не

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "ВСИЧКИ" - Какво му е на времето? Колегата "skauta" ще ВИ чака от 14:30 часа даже.. Ха-ха..

 

П.П.

Шегувам се!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, Миро, къде ми са подпичкосваш? Колко шИ та чакам?? Тоз Супърб да нИ остана по-корем някъде??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До "skauta" - Еххх, Мечти.. Ако бях под пички, щеше да е добре. Истината е, че съм под завивките само с Настинка. От сутринта кихнах 7490294782549 пъти :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.