Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Точно влязох да пиша и виждам, че Юли ме е изпреварил! Напълно подкрепям решението!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бих ви посъветвал да отложим събирането. Струпването на хора е забранено и със сигурност ще докара полиция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, it is official. Среща явно няма да има. Отивам да си сипя една бира и да се готвя за утрешния работен ден. До нови срещи! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, ID A написа:

Бих ви посъветвал да отложим събирането. Струпването на хора е забранено и със сигурност ще докара полиция.

Ивчо, полицията няма да я докара една такава среща. Поне не и според сегашните актуални разпоредби. Причината за отлагането на срещата е с далеч по-мащабен характер ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Mishelle " - Еййй, да не СТЕ от Захар, да се разтопите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Предлагам да направим среща с маски другата неделя. Знам че има глоба за повече от 2ма възрастни на едно място , но ние ще седим на по 1.50 метра , както е по закон...  Аз също ще дойда с маска, скуката не се търпи, няма с кой една бира да пиеш , в работата няма с кого едно здрасти да си кажеш , предлагам да направим среща на НИМ маска only и който дойде без маска го посипваме с отработено масло ... :D

Пак повтарям, нека ако го направим ВСИЧКИ да са с маски!!!

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, че ще се изкажа от името на ръководството на клуба, но няма как клуба да поеме такава инициатива!!!

 

Според "ЗАКОН за мерките и действията по време на извънредното положение, обявено с решение на Народното събрание от 13 март 2020 г."

 

"5. забранява се провеждането на всякакъв вид масови мероприятия, включително спортни, културно-развлекателни и научни (кина, театри, концерти, музеи, конференции, спортни и СПА центрове, фитнес зали и други);"

 

Шкода Клуб България, освен приятелска общност, обединяваща хора около любимата им марка с цел информираност, забавление и приятни емоции, за нас и семействата ни, е и офицялно Сдружение, което води със себе си много задължения и спазване на закони, разпоредби и заповеди.

 

Няма как Сдружението на Шкода Клуб България да толерира неспазването на който и да било закон, особенно застрашаващ здравословното състояние на който и да е потребител или член на клуба!

 

 

Моето лично мнение е далеч от наложените разпоредби и закони. Лично аз избягвам скупчването на хора, пазаруването в големи хипермаркети и нося маска когато комуникирам с някой, но не спазвам карантина защото не се чуствам болен за да се поставям под карантина. Лично аз, сам преценявам с кого, как и къде да се срещна и го правя, но нито бих присъствал на такава среща, нито смятам, че е редно да се организира каквото и да било клубно мероприатие по време на наложени забрани!!!

 

Саше, като се чудиш кво да правиш, организирай се с някой и го прави, обяснявайте се на полицай,  преценявайте си дали да носите маски и тн. но не го прави от името на клуба, с няква сериозна масовост, защото не е редно една общност да носи отговорност за твойте действия. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саще, пропуснал съм ти писанията и затова не съм ги изтрил! Докато трае извънредното положение Шкода Клуб България няма да участва, поддържа и/или организира събирания. След отмяната му ще процедираме според препоръките и ситуацията. И на мен ми се иска да излезна и да се видя с хора, но за това има време! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Моля някой да напише в темата , откога ще може пак да се прави син/сив дим пред ним. Нали, съобразяваме се , да не си помисли някой, че говорим за срещи , в никакъв случай!! Аз питам за burnout на ръчна.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Саше, едва ли някой може да ти даде ясен отговор на въпроса.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То е ясно , че в момента всеки трепери и не му е много ясно , трябва ли, не трябва ли , какво е събиране на хора , позволено ли ни е като сдружение, маски ли да носят, да не носят ли ... То и аз незнам вече, затова питах за burnout -a  че са ми стари гумите и трябва да ги сменям ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Онзи ден си загубих 1час да чета заповедта на министър Ананиев на сайта на здравното министерство , вътре пише че на спортни мероприятия, тренировки на футболни отбори може без публика и т.н. не може да се събират повече от 10 човека на едно място, а контактни лица са тези с който е имало досег до ръцете, или близък контакт повече от 15мин . Дайте да направим една 14минутна среща , аз принципно утре ще ходя да гледам една фабия в Oбeля с Влади (ustavri) по обяд. Като минат 14 минути , може да се качим в колите (който са частна собственост, a не обществено място) и да се разходим да видим "синьото лайно" :)

 

ето го линка ама вече не бачка . Сигурно има заповед на заповедта .. http://www.mh.government.bg/bg/media/filer_public/2020/05/13/rd-01-264.pdf/

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

На 15 ти официално отварят дискотеките. В Неделя , на 21ви предлагам да има среща на Ним от 14ч , а на 29 ти в маймунарника ще се съберат Изомруд, Черно Фередже , доктор гого и северозападняците. Който иска може да си продължим . ;) на 19ти има някакъв хардкор в mixtape -a , aз ще се забия там, но нямам някакви очаквания. Просто е първия ивент след  корона и трябва да си гръмна бушона...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тhat' s the spirit !!! За съжаление Фабията има ГО до 18 ти, но обещавам да се появя с макса на аварийки , да питам къде е женския пазар, тоест няма да се изложим . ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 1.06.2020 г. at 21:51, maxrpm написа:

На 15 ти официално отварят дискотеките. В Неделя , на 21ви предлагам да има среща на Ним от 14ч , а на 29 ти в маймунарника ще се съберат Изомруд, Черно Фередже , доктор гого и северозападняците. Който иска може да си продължим . ;) на 19ти има някакъв хардкор в mixtape -a , aз ще се забия там, но нямам някакви очаквания. Просто е първия ивент след  корона и трябва да си гръмна бушона...

Нещо има разминаване с датите, че и мястото. От днес имам билет за този евент, но е на 26-ти на стадион Юнак. Аз също знаех за Маймунарника, но явно са сменили мястото, но датата си е 26.06. 

А за 21-ви ако съм в София мисля да мина да се запознаем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате и аз нещо не мога да им хвана спатиите на тея , първо имаше евент в фейса за маймунарника, за 26ти, сега в коментарите под него пише за стадион Юнак на 26ти , цена не виждам ... Дай няккав линк за тея билети.

 

За 21 ви сме ясни, ако можем, ще дойдем. Ще се радвам да се запознаем. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 16 часа, maxrpm написа:

Бате и аз нещо не мога да им хвана спатиите на тея , първо имаше евент в фейса за маймунарника, за 26ти, сега в коментарите под него пише за стадион Юнак на 26ти , цена не виждам ... Дай няккав линк за тея билети.

 

За 21 ви сме ясни, ако можем, ще дойдем. Ще се радвам да се запознаем. ;)

За 21-ви и аз съм навит Саше, ще е дебюта ми на Шкода срещи и първи дебют на Superb-a на такава :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8.06.2020 г. at 21:46, ghost_rider написа:

Нещо има разминаване с датите, че и мястото. От днес имам билет за този евент, но е на 26-ти на стадион Юнак. Аз също знаех за Маймунарника, но явно са сменили мястото, но датата си е 26.06. 

А за 21-ви ако съм в София мисля да мина да се запознаем.

Поздрав! Нямам търпение , дано не измислят ново 20 ... Представи си че може и кака Силва да е някъде в тълпата , където е била с тях през 1994 та и е записвала на касетка... Пък и Ния е много пич, говорил съм си с нея. Аз реално отивам най- вече заради тях.

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.