Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Определено имаше присъствие.

Благодаря на Пепи за активирането на няколко полезни функции.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, много приятно беше , дано има повече такива срещи . За малко ми се размина да покарам червена фабия и тъкмо докато си мислех дали ще пуши повече черно от мотора или сиво от гумите по околовръса и си правех схемите на коя скорост да я карам , за да успея да превъртя гумите в движение направо и чух че не може ... След като си тръгнахте Влади с аудитата се похвали че си е взел нова играчка , хубаво си изкарахме , ама аз се намръзнах яко. На връщане дори и скоростния лост беше замръзнал. Мерси за подаръка , Ице. ;)

 

Отново подканям всички да покараме по Витоша, аз съм с малко кофти гуми, защото вече са на 3ти сезон, но би трябвало да издрапам... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако има сняг съм за да покараме, един вид да видя колко е зле халдекс две спрямо торсен от старото поколение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не съм ходил в казарма, затова усещам студа, питай Боре , как му е залепнала антената за ръката , той затова зимата сега ходи по къси гащи, или някой дето е бил караул с автомата на -10 ... :)

"Младото" поколение обичаме с 160 , джама отворен 6мм , парното на макс и само си тръскаш навън, защото пепелника в Шкодата  е чисто нов и в него не се тръска.... :)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Готина, макар и студена среща стана. Снимки има в тази тема :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам почнали сте коли да регистрирате на НИМ.

А аз с тия табели се бих като вОда у брЕг, а то Ицето имал спецЯлни клещи 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да дава господ все такива пълни срещи да има с толкова много хора около нас .

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Днес е трета неделя от месеца и последна среща пред НИМ за тази година. Времето е слънчево. Ще правим ли среща за закриване на 2019-та година?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам че толкова за малко останах, но днес хвърчах като калинка. Имам сигурно 70-80км градско. Междувременно спряхме да помогнем на един пичага с фелиция, който все пак си викна пътна помощ... :)

Шокирах ги всичките с обяснение как се дава ток от моя кола, после накрая се навих пичагата да ми гръмне диодите, само мир да е, и пак не запали защото имаше окъсила клетка и повреда в алтернатора... :D:D:D Поне имаше мултицет...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Някой ще се появи ли на НИМ днес :) аз ще зачакам до към 15:00 и ако няма никой си тръгвам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уви, хората явно още празнуват, включително аз :( На 19ти се надявам да компенсираме с едно силна сбирка!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако пратя един масов смс може и да дойдат, ама от андроида не знам как, от Е51то знаех, иначе , ако вали сняг наляво няма да дойде никои, ако вали надясно не е проблем

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Колеги, тази седмица се пада да има среща пред НИМ.

Моля хората, заявили календар и избрали да го получат лично на НИМ, да присъстват. Защото ще ми бъде трудно да съхранявам заявените бройки.

 

Това ще бъде и първата за тази година от регулярните софийски клубни сбирки, така че давайте да откриваме 2020-та с усмивка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @Mishelle " - Има ли опция, да мина Утре, Петък, Събота или Неделя преди обяд, да си го взема от някъде, където кажеш, че в Неделя след обяд няма да съм в София :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Забравих да помоля. Тъй като доста хора ще си получат календарите тази седмица на НИМ, моля да приготвите точна сума. Няма да мога да връщам ресто на всички. Благодаря :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.