Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

Екипа на Шкода клуб България ви кани на регулярни срещи за град София, които ще се провеждат всяка първа неделя от месеца с начален час 14:00ч. Мястото е паркинга пред НИМ. Локацията е удобна за голяма част от града, винаги има достатъчно място за паркиране.

 

Поздрави и весели срещи!


 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://formula1.sportal.bg/race.php?id=57&page=map smile169

Иначе проблеми никакви. И аз ще се присъединя....дори и без кола. :smt034

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:oops: Че аз къде съм гледал... Отивам да си поръся главата с пепел :|.

 

Между другото, Формулата е от 11:30 до 2, така че, май няма да има проблеми за феновете да дойдат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 На манежа сме. И таа прогноза ако пак земе да ни излъжееее :smt019

 

Вземете ми успокоително (под формата на бира!) ако резултатите са като от тази седмица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това добре, но предлагам да се уточним срещите да са всяка втора и четвърта или първа и трета неделя на месеца. Всяка неделя е безумно и няма да направим масова среща...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това добре, но предлагам да се уточним срещите да са всяка втора и четвърта или първа и трета неделя на месеца. Всяка неделя е безумно и няма да направим масова среща...

:smt017 Първа и трета неделя(с оглед на това, че тази неделя е първата на месеца).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя...Какво да правиш друго... Ице какъв е повода?

 

 

Ако за мен питаш, имах Р.Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Неделя...Какво да правиш друго... Ице какъв е повода?

 

 

Неделя...Какво да правиш друго... Ице какъв е повода?

 

 

Ако за мен питаш, имах Р.Д.

 

 

Муахахаха, то и аз требе май да донеса почерпушка, адаши станахме с водителя на близначката на Буба!!!! :mrgreen:

 

А НАЗДРАВЕ!!! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз трябвя да мина да почерпя за малкия Константин :) Но незнам кога ще е.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съм на линия, надявам се, особено много държа да се появи колегата burziqvlak, предстои спешъл автомобилна изненада за него \:D/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В неделя съм на линия, надявам се, особено много държа да се появи колегата burziqvlak, предстои спешъл автомобилна изненада за него

 

 

Стига бре човек,са няма да мога да спа 2 нощи smile163

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile191 Еее потрайте до неделя и наистина ще останете доста приятно изнедани smile103. Този път, обаче, май няма да има такъв масов тест-драйв, както последния път с Инсигнията :lol:.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на колегите The Best Forman и C2HO5OH (Мишо) за ремонта (отново :roll: ) по колата !

smile119 smile119 Вече си имам ABS - работещ ! smile103 smile107

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

АА моят принос беше много по-малък от този на Гената (The Best Forman). Той заслужава адмирациите. Важното е работа да се свърши.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Специални благодарности на колегите The Best Forman и C2HO5OH (Мишо) за ремонта (отново :roll: ) по колата !

smile119 smile119 Вече си имам ABS - работещ ! smile103 smile107

 

Аз да попитам дали проблема се реши напълно?

 

 

Божане,

Хиляди благодарности за приятната изненада smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Божане,

Хиляди благодарности за приятната изненада smile159

Ама моля ти се Пепи, пак заповядай smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето присъствие беше рекордно кратко :? , но много ползотворно - вече съм със стикери, за което благодаря на Мишо и Юли smile159 .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.