Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

[София - НИМ 14ч.] Всяка първа неделя от месеца


gogata

Recommended Posts

  • 3 седмици по-късно...

Ако не се изсипе, каквито са прогнозите, ще се опитам да мина. От миналата седмица мой колега е собственик на нова Octavia RS, та ще се опитам и него да доведа на някоя среща

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При табуретките истината за мен е в Aprilia scarabeo 150 , но един приятел каза, че много хора са му умряли на мотори и ако си купя мотор, ще ме завърже в тъмна постройка на Витоша и ще ме бие, докато не го продам.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос на мироглед, аз предпочитам веспата пред колата (преди това карах и априлия sr 50) за градската джунгла.

Да чукна на дърво, седми сезон отварям и нямам към момента инциденти или проблеми, единствено преимущества.

Бързо придвижване, малък разход и способност да паркирам където си искам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 21 часа, SunShine написа:

Въпрос на мироглед, аз предпочитам веспата

Според мен също Веспата е истината сред скутерите, но не я предпочитам пред колата.

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Правих си плановете да мина и ... се наводних :( Просто има дни в които нито един план не се осъществява :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, Алекси Георгиев написа:

Началник, не те ли е срам с тая стара Шкода ??

 

Хаха, той чака да стане класика и ще си я пази, докато не придобие хубава колекционерска стойност. :D

Пък и неговата с тия джанти си е по-актуална и по-красива и от най-новите грозотии, които излизат на пазара ;) За здравината няма да говорим, нали :)

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Страшна тупалка е, да!

Ние си имаме такава закачка с него - всичко е на шега ?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, Алекси Георгиев написа:

Страшна тупалка е, да!

Ние си имаме такава закачка с него - всичко е на шега ?

 

 

Знам, и аз се майтапя, не нещо :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като за първо идване беше интересно, сдобих се с клубните принадлежности които ми трябваха.

Другия път ще се появя с колата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Алекси Георгиев написа:

Началник, не те ли е срам с тая стара Шкода ??

Даже много :)

Ама като знам при теб как е, ти трябва да се срамуваш малко повече :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като ви чета, на 2мата постовете и ме карате да се ядосвам, как да я продам , като е толкова послушна и добра моята, какво като няма клима, пак ви духвам по магистралата , че нали колоната кара с 70 , а аз а 148... :) Още помня само как присветнах на Юли да кара, той само чукна спирачка и си викам - ясно е - пред него има някви пенсионери с френски коли... Иначе щеше да е клипче как макса гони ок2 ....

 

 

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Mishelle написа:

Даже много :)

Ама като знам при теб как е, ти трябва да се срамуваш малко повече :P

Кой бе ?! Минал съм през бояджия. Сега ако я видиш няма да я познаеш. Ако можех само годините по лична карта да й сменя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.