Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Честито на печелившите


Karaibrahim

Recommended Posts

И аз се радвам че има такъв раздел и ако може едно предложение към админа да се преместят темите за октавия и фабия RS в този раздел да е по лесно и прегледно.Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен е малко безсмислено подобно разделение,защото каква е разликата между Фабия 1.9 тди и рс и каква е разликата м/у Фабия и Октавия-доста по голяма като техника имам в предвид

МНОГО по -горяма е разликата примерно между Фабия 1.2 и 1.9тди,отколкото 19тди и рс

smile159

отделете Октавия рс и фабия рс

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок аз само го предложих.Като не е удачно няма проблеми.Все пак има изисквания и специфики само за рс и за това ми беше мисълта, а все пак си има търсачка за да се ползва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

О извинявай 'бегачка' не видях края на поста ти.Да аз това имах предвид за разделението.На фабия и октавия.Аз съм за. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От много време се дъвче тази тема. В крайна сметка се пусна раздел vRS за да могат "бегачките" да дискутират vRS специфични теми. Останалото ще си го пишат в разделите Octavia/Fabia/Roomster/etc (как ли ще изглежда Roomster vRS smile001 ).

 

А допълнително делене на разделите няма да има, че и без това са много.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този раздел по скоро,ще бъде поместента информация относн вРС моделите на Шкода,а това засега са :

-Фабия 1 - 1.9 ТДИ-ПД 131к.с

-Октавия 1 - 1.8Т 180к.с

-Октавия 2 -2.0 ТДИ 170к.с и 2.0 ТФСИ 200к.с

 

По скоро в този разел ще се поместват интересни теми по модифицирането и "трикове" за тези двигатели.

Доста полезна информация може да има,за окачване,тампони, съединител,спирачки мапване,генерация и тн......

Тъй като раздел вРС едва ли ще се радва много много от към посещение(от към писане),тези теми ще си останат ясно видими за всички . По-добре така, отколкото да се губят из другите раздели или да се правят като съобшени ,или важни и по този начин да се намалява прегледното състояние на даден раздел .

smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В този раздел по скоро,ще бъде поместента информация относн вРС моделите на Шкода,а това засега са :

-Фабия 1 - 1.9 ТДИ-ПД 131к.с

-Октавия 1 - 1.8Т 180к.с

-Октавия 2 -2.0 ТДИ 170к.с и 2.0 ТФСИ 200к.с

А дали, както Митето спомена в друга тема, няма да е по-подходящо да върна името на раздела на RS с идеята в него да има място и за старите бегачки? Защото иначе се получава едно неприятно делене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм Мишел!

 

В момента обаче имаме само 2ма представителя с РСки,който все още са проекти,а реално май само Хашек е с оригинален двигател на 130РС :)

 

По скоро 130РС спада или към 130 раздел,или към ... и аз незнам.

 

Затова на колегите се дава свобода-РСа е вече кола с колекционерска стойност и оригинали трудно се намират. Ако искат да пишат тук -няма проблеми ! smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами, 130РС или ЛР са били рали изпълнения, което е еднозначно с Фабия супер 2000, ВРЦ и т.н. РС-ките са наследници на Рапид, Гарде и 110Р, а ние такъв раздел си имаме. Раздел "Skoda MotorSport" е за 130РС/ЛР/Фабия и Октавия ВРЦ, само че тези хора сме 3-ма... :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е недей плака сега, smile001

скоро може и теб да уважат за ЛК! smile168

smile001 smile001 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.