Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на КЛУБНИТЕ Шкоди


Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • 2 седмици по-късно...
  • 1 месец по-късно...
Я си признай кой е филтъра с който правиш цветовете такива??? Подкосяват ми се краката като гледам резултата.

Няма филтър. smile001

Това е така наречената HDR снимка - правиш няколко снимки с различна експозиция и ги обединяваш чрез софтуер.

Ето как се прави.

 

ПП: Имам от един месец CPL филтър, но все още не съм го пробвал.С него трябва да се махнат отраженията на колата (от всички не метални повърхност).Не знам как ще се получи, но може и да стане интересно!

 

И за да не е off-topic пускам и черно бяла версия на едната снимка:

 

5371073060_4c21f9b9b5_z.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Митко, надявам се нямаш нищо против, да те "изтипосам" тук. :roll: Намерих тази снимка в архива ми преди малко.

 

2005г. Старта на ретро Рали "Нептун" във Варна.

post-57-138453281964_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

=D> с този клип слагаш в малкото си джобче ,доста от рекламите който се въртят в БГ.

Поздравления! :smt017

Аз като я" нашарих" мойта, имах нещо подобно като замисъл,мислех да направя рекламно клипче за шкода клуб,но не разполагах с технология за клипове и техника.

Иначе идеята ми седи в "главата".

Кажи къде и кога и може да експериментираме ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.