Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на КЛУБНИТЕ Шкоди


Recommended Posts

Преди 21 часа, Jacky Adamov написа:

Ако може да има любов към материалното, то това е Шкода!


А това са много силни думи! Поздрави на колегата! ??

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз ,днес на тръгване от работа, осъзнах че колата ми показва метълския поздрав, и за благодарност през целия път на връщане, слушахме Fit For An Autopsy!  :)

121121000.jpg

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Алекси Георгиев написа:

Плевенската също блести като огледало. Дет се вика - ако кацне муха на нея - ще си изкълчи крак! Но това разминаване в долната част на вратите боде очи. Колегата да я снима и с другите джанти, щото буди интерес.

 

Благоевградска е. От Разлог съм :D Иначе ми е счупена щипка на лайсната и затова има разминаване. Ще я снимам и с другите джанти и ще кажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 22.06.2020 г. at 22:52, Jacky Adamov написа:

Благоевградска е.


? Тихо да не чуят другите. То от Е до ЕН разликата е само една буква и сигурно към 300км.
Извинявам се за грешката. Чакаме снимки ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Алекси Георгиев колега, обещанието си е обещание. Ето я дамата ми по летни джапанки ❤️ Казах го и пак ще го кажа: Ако любовта към материалното може да има име, то е Шкода!

IMG_6476.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еееееее, тази спица е убийствена направо!!! Много готино се вписва и "отваря" колата! Това е една от снимките, които наистина ме грабва.
(Юли си знае за онази неговата - с бирата... До сега тя е ненадмината)
Отблясъка под фара също е готин. Ще е занимавка, но ако си поиграеш, може да нагласиш в този участък да се вижда нещо, някакъв акцент, който да направи кадъра още по-велик... сещаш ли се?!
От мен - поздрави и адмирации за приветливия superb!
Показвай ни повече снимки на този автомобил! ??

 

Редактирано от Алекси Георгиев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се опитам като имам време през почивните дни да я щракна печката с големия обектив.

От телефона не стават читави за да се пробвам в календар темата, макар и да е стар модел и да не блести с нещо особено.

И да не е офф в темата:

d34f391348006789.jpg

 

няма как да не добавя и другото возило пък и било то таЛянско...

bbf7901348007180.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата работна седмица завърши много готино. Първо имах среща на OMV за по лафче с една стара дружка, с който не се бяхме виждали от години - @v13, Тони. И двете коли сме ги регистрирали януари 2015г., и двете коли са с еднакъв произход, сестрички vRS-ки са. Но вижте разликата в цифрите на номерата, явно много автомобили са минали тогава през КАТ. Близо 5500 коли разлика за почти 2 седмици. Възможно е моя номер да е бил изостанал някъде, знам ли. По едно време Тони видя ниско прелитаща бяла "120-ка". Вика, познаващ ли го. А аз - "ами не успях да го видя, мина много бързо" :)

 

Тръгнах си по нощите, джиткам по булеварда близо до нас. И настигам @SKODA 105 RS, Патрик, който си се возеше за кеф. Покарахме доста добре, макар и за кратко. Много готино му върви колата, със сигурност мнозина остават изумени като ги изпревари. Спираме за по лафче. Питам го, абе ти не минали преди малко покрай OMV. Съответно положителен отговор. Та Тони е бил прав, че бързата "120-ка" е била от "нашите" :)

 

Та така. След 3 часа и половина приятни нощни клубни срещи се прибрах усмихнат. Работната седмица приключи с кеф.

 

night_strech_01.thumb.jpg.cc84a245521640146071dfa8ebf9c3b6.jpg

 

night_strech_02.thumb.jpg.dcdfcb1022059cda6fc88726391b13ef.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, legaltk написа:

Честита! 

благодаря, карам я от ноември 2019, но сега споделям снимка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Преди 1 час, Алекси Георгиев написа:

Абе, нещо ми замириса на вишни ?

Да не бъркаш с подпалено феродо :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и аз да се разпиша тук

IMG_20200524_145540_358.thumb.jpg.3a5ed8a8a71a32afe8948263e0859634.jpg

Тази е от преди месец-два

 

IMG_20200715_200609.thumb.jpg.213349a3fb8cc85c8c688ab4624c607e.jpg

IMG_20200715_200601.thumb.jpg.2521eb253dd9f7d168fad01a48a45c01.jpg

А тези са от днес след баня?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, maxrpm написа:

Готина е ! Намери си капаче отзад за теглича.

Търся си, ама ги дават все с целите брони. Ако знаете откъде да намеря, ще си взема. 

Редактирано от Rosen Raychev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.