Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на КЛУБНИТЕ Шкоди


Recommended Posts

Преди 1 час, joro-120L написа:

 

или някой дето го возиш. На приятелчето нещо много му се е навдигнала косата, или врата му е изкривен нещо от завоя.

Със сигурност. Сашето влиза в завой на "N". В тоя момент взимам кофата и "почвам да бегам, бате!"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До ден днешен не мога да се науча да вземам завой на скорост, макар че се опитах много пъти, ти си ми добро приятелче, поне за теб ще напълня кофата с повече бирички, пък бягай където ти видят очите, едва ли има човек , който да ме научи да взимам завой без съединител... ;)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, maxrpm написа:

До ден днешен не мога да се науча да вземам завой на скорост, макар че се опитах много пъти, ти си ми добро приятелче, поне за теб ще напълня кофата с повече бирички, пък бягай където ти видят очите, едва ли има човек , който да ме научи да взимам завой без съединител... ;)

 

Утре има среща на НИМ. Намери ми кола със скорости (да не е твоята, че лоста не му е ясно къде ще влезе), тапичка за задника (твоя) и кофа в скута (твоя). Обещавам да ти покажа как се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, maxrpm написа:

До ден днешен не мога да се науча да вземам завой на скорост, макар че се опитах много пъти, ти си ми добро приятелче, поне за теб ще напълня кофата с повече бирички, пък бягай където ти видят очите, едва ли има човек , който да ме научи да взимам завой без съединител... ;)

 

Ако трябва пак да ти покажа, Саше? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, b3lq7a написа:

Ако трябва пак да ти покажа, Саше? 

Идвай бе, младеж! Теб от кога не съм те виждал!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Izolini написа:

Идвай бе, младеж! Теб от кога не съм те виждал!

Ице, от колко беше срещата, че съм забравил... Смятай колко време не съм се вясвал! Мога да се класирам за 16ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, b3lq7a написа:

Ако трябва пак да ти покажа, Саше? 

Теб не съм те виждал откакто се разбрахме да ми помогнеш ония път, братле и после спря да ми вдигаш. Ела , покажи ми пак , ама не с 100 в завоя а с 40 :)

преди 40 минути, Izolini написа:

Утре има среща на НИМ. Намери ми кола със скорости (да не е твоята, че лоста не му е ясно къде ще влезе), тапичка за задника (твоя) и кофа в скута (твоя). Обещавам да ти покажа как се прави.

Това го говори с хората от Шкода клуб България , не с мен , на мен никой не ми дава кола , а аз я давам на всички ...

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А такааа, кой краде нафта, я да видим сега :D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До " @The Best Forman " - Къде е Сладкия Салам?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, tuningmania написа:

До " @The Best Forman " - Къде е Сладкия Салам?

В хладилника ;)

Венци , туй е друго гориво ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, The Best Forman написа:

3af6066cecc4e27fe192ba16d567765a.0.thumb.jpg.6a61b724c1d0459ce39deb3e1e89c54f.jpg

 

Е това е пълен багажник :)

 

Е на това, му се казва "С чужда пита, помен прави..." !

Алоууууууу, Касапинът от Красна поляна - ти 35 /тридесет и пет/ литра рИкия, не си изпил през целия си съзнателен живот !!!

Кого лъжеш ти, неосъзнат битов алкохолиСт ?!?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми те магарето не го викат да такова булката, то е ясно.

Само не си мажи мазолите с нея, че за разхищение на еликсир ще изкараш 2000 години в преизподнята в ролята на зъболекарски модел - гол венечен гребен (за непосветени - ще се хили по жлябини на дяволите).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вярвам Ви, скъпи Гаргамел !

Няма как, Вие да сте ползвателят на този товар.

Вие сте обикновено муле...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Не е точно снимка на колата, но е за колата. Винаги във всички коли съм имал плюшен навигатор. До сега тази роля в Octavia-та изпълняваше един папагал. Но предвид това, че на етикета му пише Fabia (с надпис Octavia не се предлага или аз не откривам), трябваше да му намеря достоен помощник. Жена ми беше командировка в Прага, съответно ми направи много готин чешки подарък за колата. Веднага, на чешко-български, го кръстих Кртек, независимо, че трудно се произнася. И го поставих на командирското място, за да вижда всичко:

 

20191206_083228.thumb.jpg.78ca3114a5d9e2ae3aa4c18e65feaece.jpg

 

20191206_083745.thumb.jpg.9ebe85e18e9fafc0cba41d54c4762b80.jpg

 

20191206_084044.thumb.jpg.f7ebd0aa37e1305c8d33d0573c84e92f.jpg

 

20191206_084116.thumb.jpg.c90a56e794322acf64c883a880611393.jpg

 

20191206_084317.thumb.jpg.7a78d131197886ef46e2668d32463f00.jpg

 

20191206_084449.thumb.jpg.ac23453c0763c92b7cbb14e014c7016a.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кртечек! Това си е жива къртица, Юли. Що го промени това хубаво, типично чешко благозвучно име. :)

Има символика в това животинче. Нека да ти проправя път, както си прави пътища под земята.

От задръствания няма да те спаси, но нека пътят ти да е чист!

Чудесно е в една чешка кола да има чешки аксесоари. Поздрави и задължително да си направиш и ти една "командировка" до Прага.

Уникален град!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз, не за друго, ма бих го нарекъл “Куртичек”! Някак по-благозвучно ми е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ок Жорка. Вече си кръстник на къртичето. От Кртек вече ще му казвам галено Кртечек. Инак съвсем вярно си доловил символиката и ти благодаря за пожеланията.

 

Велко, Куртичек бих произнесъл или показал през прозореца на някой. Ама няма да си кръстя навигатора така :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Салона вече е почти пълен. Завесата може да се вдигне и представлението да започне.

Орландо меджик! Актьорския състав, същия ли е? Честито нова придобивка! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.