Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Снимки на КЛУБНИТЕ Шкоди


Recommended Posts

Преди 1 час, legaltk написа:

Включване в конкурса за снимки! 

 

Вече е там. Благодаря.:)

 

71273980_1045788545812379_8191378029411303424_n.thumb.jpg.b3743d3811de0863c79ffd5a77f53720.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, не бърникай там - шЕ счупиш нещо! ?

Кола, дето си върви добре, не се бАра. ☝️

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 19 часа, Алекси Георгиев написа:

...Кола, дето си върви добре, не се бАра. ☝️

 

Този принцип го спазвам откакто си имам "вземане-даване" с техника.

 

Преди 19 часа, Алекси Георгиев написа:

Жоре, не бърникай там - шЕ счупиш нещо! ?

 

Нищо не бърникам! Гледам кой педал трябваше да натисна и с кой крак, преди да запаля. :) Даже и не съм разбрал, че ме снимат.

п.п. долу в ляво на таблото има едно долапче за дребни вещи, та на там съм се насочил.

 

и един бонус от Широка Лъка:

 

71918885_763114764128089_2369281492946780160_n.jpg.b7a0799919eb247233597986913caf57.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази снимка ми напомня малко за една среща в Пловдив :

- Жоре , от къде взе този готин номер?

- Ми от КАТ Пловдив ?!? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер Задник.

Малко извън темата,но май я мернах преди седмица, спряна до един билборд на влизане във Враца  ( посока Монтана-Враца)? 

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 14 часа, Biser_ написа:

май я мернах преди седмица, спряна до един билборд на влизане във Враца

 

Да не е била на Оряховското от към ученическия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Имам ориггиналните черни тасчета, останаха ми от бялата Фела... Саше, ако те кефят идвай с бирата и да ги слагаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джанитие са от голф 14ки 6j и ги взех за тест. Харесаха ми , много добре спират. Чудя се още дали да не мина на 15ки. В момента пари нямам много , така че , може би ще изкарам тази зима с13ки. Ако имаш свободни джанти 15ки 4х100 за продаване, може да звъннеш , ще се уговорим . ;)

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
преди 28 минути, Mishelle написа:

Добре съм ги подредил :)

...

 

Ей т'ва е бегачка! Кара се мааалко преди червеното, за да не й тежи тунджата :D:D:D

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мно'о ясно бре :P

Когато не планирам да пътувам, за в града винаги сипвам за 60 кинта. Не за теглото, дреме ми, аз не се състезавам. Но ми е останало като навик от едни по-трудни години ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баси, то колкото моя разход има бензина бре :) Между другото, аз пък наливам за по 50 лева след като ми светне ламБата. Така си засичам разхода. Преди пълнеж догоре, ама няколко пъти попадах на мизерна нафта и от тогава - 50 кинта бухам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ааа, Саше, не с лошо. Рано е още за зимни снимки. Няма сняг. Ето една актуална, правена по случай закриване на есенния сезон. Мисля, че тази седмица е крайно време да сложа зимните гуми:

 

1569970233_Mixed2019161.thumb.jpg.e131fc198f6fca6cca6121f377c90273.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес , след 2 години заеми, едно приятелче си изплати фабииката и се качихме да ни почерпи в Параклиса в село Железница. На връщане си взех една биричка за изпът, ама нямаха пликче , та си взех една кофа,  това официално е парти кофата! Засега мисля да си простирам прането в нея , пък знае ли човек , на някое купонче , може и някой да повърне в нея , пак е супер полезна! :)

IMG-20191130-150645.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, maxrpm написа:

.... та си взех една кофа,  това официално е парти кофата! Засега мисля да си простирам прането в нея , пък знае ли човек , на някое купонче , може и някой да повърне в нея... :)

 

 

или някой дето го возиш. На приятелчето нещо много му се е навдигнала косата, или врата му е изкривен нещо от завоя.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е Иво "дългия" косата му е на собствено мнение , а ако има нужда от парти  кофата , съсед ми е , ще каже да я метна в багажника ! :) Ако ти потрябва и ти може да я ползваш, пътува с Еконт! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.