Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Octavia II RS


Biohazard

Recommended Posts

  • Отговори 80
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • bega4kata

    11

  • chavdarlk

    11

  • VALDO

    10

  • Biohazard

    7

Най-много писали в темата

  • 2 седмици по-късно...

Като чета за Scout-а,остава си с PD двигателя,явно не се отказват лесно от него.

Иначе RS-ката изглежда страхотно отпред! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаден фар и много грозна джанта и грозна вРС емблема ...

:smt46

 

Ще се слагат веждички и О2 емблеми май. :smt030

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаден фар и много грозна джанта и грозна вРС емблема ...

:smt46

 

Ще се слагат веждички и О2 емблеми май. :smt030

:smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обаче е с джанти 18'' - това поне на мен ми харесва :-) Аз на О2 като и сложих джантите от СУПЪРБ-а направо не исках да ги свалям след това - невероятно стоят едни 18'' на О2......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно нещо съм сбъркан smile065, на мен ми харесват и двата :mrgreen: .

И на мене така...освен да ходим да се прегледаме докато е време :lol:!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже Господи Иисусе Христе :!: Ако има как господата Лаурин и Клемент да го видят това, ще се обърнат в гроба :!:

 

Язък smile175 ...............

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Боже Господи Иисусе Христе :!: Ако има как господата Лаурин и Клемент да го видят това, ще се обърнат в гроба :!:

 

Язък smile175 ...............

прпедната броня все едно е правена от някой гей на фотошопа

все едно не е от тази кола

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Джантите, са по-гадни и изглеждат по-евтини от всички модели, които се предлагат в Маргел! Как ще разкарат спайдъра бе ](*,) .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

прпедната броня все едно е правена от някой гей на фотошопа

все едно не е от тази кола

 

Ами то нестига, че фаровете изглеждат от друга кола,ами сега и бронята.. :?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бре, бре, много силни думи... как пък няколко човека насадихте толкова (меко казано) неприязън... да не говорим кой как щял да се обръща в гроба...

 

Гогата и чавдар, чак по доктори ще ходят :mrgreen: , че видиш ли на тях им харесва, а на най големите разбирачи - НЕ.

 

Тук ми намирисва малко на лисицата и гроздето smile175

 

А, да си кажа и аз мнението, ЖЕСТОКА Е!!! И предната броня, и джантите, и всичко което е добавено към стария дизайн се вписва идеално, за да се получи една красива и внушителна кола :idea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, никой да не се обижда, на който не му харесва - няма да си купува такава, на всеки който му харесва - пожелавам по една такава!

 

На мен пък ми прилича малко на оная приказка, дето котката си облизала гъ*Ъ :lol: .

 

Поздрави.

 

П.п.: Преди години с колега от форума имахме спор, като излезе О2 - не можех да я гледам - сега на фона на фейслифта мобаче ми се струва перфектна, аз лично просто не обичам да свиквам с дизайна на нови модели, преди не се налагаше :( ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен пък ми прилича малко на оная приказка, дето котката си облизала гъ*Ъ :lol: .

 

Не се връзва приказката, мен ме кефи много, но я нямам за да си я оближа, иначе с удоволствие :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А, да си кажа и аз мнението, ЖЕСТОКА Е!!! И предната броня, и джантите, и всичко което е добавено към стария дизайн се вписва идеално, за да се получи една красива и внушителна кола :idea:

... да бе...

 

...ето това е жестока, красива и внушителна кола

011771678-big.jpg

... и ето това...

011771679-big.jpg

 

...а фейслифта прилича на ей това:

011771588-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

...ето това е жестока, красива и внушителна кола

 

Ех ама си скромен smile168.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Wolf-не ги слушай тея не разбират

Ама поръчал си си най готиния възможен преден спойлер :smt017 Поздравления :!: Предишния добре че го изхвърли-беше попрекалил.Сега едни мааалко по-ниски пружинки и други 17 ки или 18 и си :smt017 Като ти знам и праговете и отзад-супер се вписва.Специално спойлера мхаресва,но никела по бронята [-X

Ще дойдеш ли на събора?

file.php?id=2801 smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.