Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Пловдив


hamsia

Recommended Posts

Маршрут "Старинен Пловдив" - http://www.everytrail.com/view_trip.php?trip_id=139397

Понже не ме бива по писаниците като другите, ще представя само в снимки с малки коментари.

Не бях ходил никога в Пловдив като турист и реших точно на 2 март да направя една лека разходка.

Бях наясно, че за един ден не мога д аобиколя почти нищо, затова се концентрирах за момента на Стария град.

Доста трудно е за човек да разбере от къде да мине - доста четох и като за първи път се справих не лошо.

Следващия път се надявам да обиколя абсолютно всичко.

Единственото ми разочарование (а то всъщност е основно), че почти нищо не беше отворено за посещение, понеже понеделник е почивен дн - типично за българското разбиране за туризъм.

Единствено бяха отворени къщата на Начо Културата и Градската художествена галерия -, но прецених, че като ще е гарга да е рошава - следващия път навсякъде влизам.

Пускам тема за Пловдив, защото имам и друго маршрутче.

Който има материал - да пуска.

Мисля си, че Пловдив има какво да покаже ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и малко снимки от мене. Миналата пролет бях там .

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=351954

Има какво да се види в стария Пловдив определено , но и на мен времето ми беше малко. Все още има обаче доста къщи ,които са в развалини и загрозяват целия район. Не знам по какви причини ( най-вероятно наследствени спорове ) пречат тези къщи да се реставрират и стария град да придобие наистина завършен вид на туристическа дестинация.

 

п.п.

hamsia- с теб май си ходим по стъпките. Дано се засечем някъде в "необятната ни родина". :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С пустия си късмет само минавам транзит през Пловдив, и нищо не съм разгледал още... Та, благодаря за teaser-a, надъхва е да направя един тур из Стария Пловдив... а и не сам.

 

пп - everytrail.com не подозирах че има такъв сайт, обаче е много добра идея, веднага си го слагам в букмарковете и се регистрирам, много ползен изглежда. Благодаря че го сподели :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ами друг път може да пишете на някои колега като мене например и ако съм свободен да ви навигирам без проблем. Винаги се радвам да се запозная с нови колеги smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.