Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

Наистина чудна среща стана,дано колегите скоро качат снимките и дано скоро пак си спретнем такива срещи!!! На мен ми беше за първи път да ходя на такава среща и определено съм очарован и мисля да не пропускам вече!!!!!А новата Октавия на VALDO е................нямам думи............МАГИЯ,НЕВЕРОЯТЕН АВТОМОБИЛ!!!!!!!!!!!Със здраве да си я караш колега и дълги години само да те радва!!!!!!!!!!!!!! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

6-ма сме с Octavia-та на семейството от Севливо,които обещаха да се регистрират във форума!

skodaman smile159 smile159 smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес направихме поредната Бургаска вечер!

Беше яко, увеличаваме се :D , в нашата група е вече и една варненска красавица ;)

Приобщихме, надявам се, към форума и едно семейство, българка и германец, живеещи в Севлиево, обещаха че ще дойдат на събора. Очакваме от тях и едно видео, което направиха на шкода колоната ;)

Ето и няколко снимки

post-1376-138453074254_thumb.jpg

post-1376-138453074258_thumb.jpg

post-1376-138453074261_thumb.jpg

post-1376-138453074265_thumb.jpg

post-1376-138453074269_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер са снимките! Ако се появят още червени Шкодички като моята, редицата от коли ще стане като "Шкода-мартеница" :lol: . Надявам се това да стане скоро, че Баба Марта наближава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еййй на Гошето хубавата Фела отишла в Бургас :) !

 

Браво-добра среща сте заформлили! :smt004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво Бургазлии. И снимките са супер. Особено тази с историята на Шкода - от 120 L до Octavia Facelift. Ама на VALDO Octavia-та изглежда супер. Със здраве да се возите колега и много да се слушате. Я виж на "Болерото" колко послушно ти показва как да паркираш и как те уведомява, че разбираш ли "Винаги се уверявайте, че е безопасно да върнете назад!" smile001

Още веднъж поздравления колеги.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги,

 

хубави срещи си организирате... Бургас е голям град - има още много Шкоди за зарибяване...

 

по-рано днес например се заговорих с един бургаски колега с черна О2 на OMV-то при НИМ...

 

номера на колата имаше разни деветки но не го запомних...

 

беше приятен човек... видя ме, че слагам добавка преди да налея гориво и ме заговори...

 

казах му за клуба и той спомена, че знае за форума, но не разбрах дали е регистриран или само прочита чат-пат...

 

не успяхме да си поговорим много защото беше бахти студа навън... бррррр

 

ако го засечете из вашия край му кажете да вземе да се регистрира ако не го е направил още ;)

 

поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако по някакъв начин, другите Шкодаджии разберат за тези срещи няма начин да не се запалят. Например в "Славейков", където живея аз Шкодите не са малко. Примерно да направим нещо като обяви и да бъдат сложени в районите, където има Шкоди и би трябвало да има резултат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че ако по някакъв начин, другите Шкодаджии разберат за тези срещи няма начин да не се запалят. Например в "Славейков", където живея аз Шкодите не са малко. Примерно да направим нещо като обяви и да бъдат сложени в районите, където има Шкоди и би трябвало да има резултат!
Пусни една реклама на форума по телевизията! smile169 \:D/
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми малко, ще е трудно да пуснем такава реклама по телевизията :roll: . Но може примерно да напишем няколко обяви на малки листчета и където видим Шкода, мушкаме внимателно листчето под чистачката, след което се затаяваме зад някой ъгъл и чакаме да се появи собственика на колата. И да видим какво ще стане тогава! smile153

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета....помислете в тези 4-ри почивни дни може ли да спретнете една бургаска среща ?

да се запознаете с още една Шкода ! :)

Лек ден и поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,за непросветените (още) къде е мястото на срещата? Иначе часът е ОК за мен !

Аз ще присъствам на 100 % ! Ще пробвам да докарам брата.....!

Поздрави и до скоро! smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колежке,не си прегледала темата!Та срещата е на "паркинга на капаните в морската".

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.