Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Бургаски срещи! Бургаски вечери!


VALDO

Recommended Posts

  • Отговори 1.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • VALDO

    375

  • Нептун

    232

  • skodko

    181

  • PRO

    123

Най-много писали в темата

Не ми казвай, че направо ме е яд ](*,) Със сигурност е било много яко! Дай Боже, следващият път да стане! Ако има снимки, може да ги пуснете, за да има на какво да се ядосвам, че не можах да дойда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 седмици по-късно...

Искам и аз да дойда !!!!! smile088 smile088

 

smile010 За жалост няма да мога да прелетя България и да присъствам !! Весело ви изкарване.... smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха :) аз съм съгласен,но само да не е като днеска времето,нека дасе постопли и да видим другите колеги какво ще кажат :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Трябва да ми платите за дето ме снимате хаха ,шегувам се ;) :smt004 , много добра срещичка беше. :smt004 ,след събора ви очаквам в пълен състав. smile159 smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво колеги. Ама дайте още малко снимков матрял де.

 

ПС.- Пфууууу па на Michael к'ъв му готин цвета на Фабията. А за джантите да не говорим :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хубави Шкодички. =D> Единицата има готини джанти :smt017

 

верно са много готини, само емблемата им трябва да се смени, че е объркана smile169

 

 

Еее те тука не си личат много , ама ти ме издаде :lol::P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.