Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новости, предлагани за Октавия 2 - съвместимост.


stenly

Recommended Posts

Преди 19 часа, hudson написа:

Благодаря ви! 
Темата е супер - направо си е ръководство. 
За андроид медията - самото име на операционната система ме държи на дистанция. 
За сега колата с бедното оборудване вече взеха да стават много нещата - огледалото не е затъмняващо, чистачки и фарове не са автоматични. Разбира се мога спокойна да мина и без последните две, ама пък нали затова сменям колата?

Може да си инсталираш Вефа с мп3 и блутут. И оставаш с твоето без промяна като добавяш телефон и музика от нета през него.

 

Аз например ползвам вефата за разговори много, отделно усб с мп3 и съм свързал даш камера към нея за ток.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@hudson, за тази джаджа н яма скорошни карти, няма и да излизат. Общо взето - цветно радио...

Лекува се с нова медия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещата отиват да не е тази кола. Проблем с егр, проблем с един модул в таблото, от там около 12 модула реват че нямат комуникация с него. Съдейки по саждите в ауспуха и миризмата от там, катализатор и ДПФ липсват. Иначе не е въртян километража... много. От 320к е свалена на 198к 

Редактирано от hudson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.