Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Новости, предлагани за Октавия 2 - съвместимост.


stenly

Recommended Posts

  • 10 месеци по-късно...
На 27.12.2008 г. at 16:15, simichoil написа:

Именно там проверявах последно и България за жалост я няма никаква :

 

Country Detailed House Postal code TMC*

street network numbers

A Austria ~100% ~100% • •

AND Andorra ~100% - • •

B Belgium ~100% ~100% • •

CH Switzerld ~100% ~100% • •

CZ Czech Rep ~100% ~26 % • •

D Germany ~100% ~100% • •

DK Denmark ~100% ~100% • •

E Spain ~100% ~93 % • •

F France ~100% ~75 % • •

FIN Finland ~100% ~100 % • •

GB Britain ~100% - • •

GR Greece ~54% ~30 % • -

H Hungary ~100 % ~100 % • -

I Italy ~100% ~87 % • •

IRE Ireland ~100% ~100 % -

L Luxemb ~100% ~100% • -

N Norway ~100% ~100% • •

NL Netherl ~100% ~100% • •

P Portugal ~100% ~70 % • -

PL Poland ~100 % ~47 % • -

S Sweden ~100% ~97% • •

SK Slovakia ~100 % ~45 % - •

SLO Slovenia ~47 % ~40 % • -

 

+ FL Liechtenstein, GBZ Gibraltar, MC Monaco, RSM San Marino, V Vatican City

 

Points of Interest

~1 371 000

 

И никъде в тази скромна табличка не намерих България - Ейййй много смотана държава сме smile175

Смотани са чехите и швабите които както винаги са се ориентирали към по заможните евро страни.

Този факт показва, че не са професионалисти и делят народите. Ш***ни комерсиалисти. 
 

1300 години България- на три морета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички. Имам Октавия 2 комби преди фейслифта вчера са ме ударили на паркинг поради което се налага да сменя стоповете. Питането ми е на тази Октавия дали ще станат стопове от фейслифта и някой правил ли го е и стоят ли добре?Благодаря ви. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Може ли да ми кажете октавия 2 с максидот преди фейса има ли опция да пали стрелките до макс и обратно при контакт?

като това:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята е фейс,но без максидот и преди около месец ми я направиха да тества със стрелките при контакат.Така че съм почти сигурен,че и твоята ще може :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря, имам познат с vcds и ще тествам.

Търся информация и за палене на халогените при завиване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ясно, ще го преживея :)

По-важно ми е как да запаля халогените при завиване.

Ако знаете кодинга ще съм благодарен, нямам сензор за дъжд ако има значение.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За завиващите халогени е необходимо да има модула. Колкото по-високо нивото на оборудване шанса да го има е по-голям.

Central electric >>Coding>>Long Coding вътре по битовете търсиш Cornering lights via.... и му слагаш отметка. Шанса да я няма тази опция е голям, ако колата е пре фейслифт.

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 месеци по-късно...
На 15.06.2020 г. at 22:36, SunShine написа:

Ясно, ще го преживея :)

По-важно ми е как да запаля халогените при завиване.

Ако знаете кодинга ще съм благодарен, нямам сензор за дъжд ако има значение.

 

Както споменаха колегите зависи от модула, аз мога да предоставя това, при мен работи.

20201005_094620.jpg

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 месеци по-късно...

Здравейте, имам няколко питания. 
В момента си търся Октавия 2 и понеже за пореден път се убеждавам че кола с оборудването което искам, няма да мога да намеря читава. И за пореден път ще започна да добавям нещата които искам да има колата. 
1. Заради макси дот дисплея, сигурно ще сменя целия километраж - с еднакви букси ли са или трябва преправяне? 
2. Бутоните на волана са нещо с което съм свикнал, така че ме интересува при Октавия ще ми свърши ли работа само волан с макарата с лентовия кабел отдолу и евентуално преконфигурирани с компютър? 
3. Климатроника - на няколко от колите чувам подозрително щракане от към клапите и виждам грешка при диагностиката. Съответно слушам и обяснения от сорта на : “едно малко моторче е, струва 10лв” , продават ремонтни комплекти в олх и т.н. 
Повече инфо по въпроса може ли? 
 

Задните ел. стъкла най вероятно ще ги добавя и тях, но това ще вече третата кола на която ще го правя, така че не очаквам изненади. 
 

Извинявам се предварително ако не съм уцелил правилния раздел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, hudson написа:

 


3. Климатроника - на няколко от колите чувам подозрително щракане от към клапите и виждам грешка при диагностиката. Съответно слушам и обяснения от сорта на : “едно малко моторче е, струва 10лв” , продават ремонтни комплекти в олх и т.н. 
Повече инфо по въпроса може ли? 

 

Така са си от нови. Да не те притеснява.

Редактирано от димон
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Километража мисля, че няма да е грижа да се смени. Естествено, ще трябва да се прекодира, както и имобилайзера (нали има и там).

Волан можеш да сложиш и от Октавия 3, барабар с копчетата и да работи! Компютър ще трябва, също ще ти трябва и различен модул (почти сигурно), за да станат нещата!

Климатроника... Вероятно има блокирала клапа/моторче. Не знам нищо относно ремонта обаче.

Ако имаш фейсбук - търсиш Dakov Denis.

Може да ти свърши работа по всяка от трите точки!

Успех!

 

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за бързия отговор. 
Модул за какво му трябва на волана? Нали си комуникират по кан? 
Някакъв друг контакт има ли с човека който ми препоръча? Защото фейс нямам и няма и да имам. Това ми официалното становище по въпроса ? 

Радиото също ли е плъг и плей? В момента е с някакъв афтърмаркет и ниша под него. Мисля да си сложа оригиналния двоен дин, защото не ми се занимава с търсене на карти за навигацията. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, няма как да имплантираш волан с копчета и да си говори с модул, който не знае за съществуването на копчетата. Кан шината си говори с модула, не с волана директно!

В зависимост от т'ва, към каква медия си се насочил и какъв е бюджета - едно мнение ще споделя. Бях с RNS510 (Columbus) около 3 години. Беше си ОК разбира се. Никакви грижи. Смених го с читав китаец с безброй повече възможности и доста добри характеристики и да си призная - определено съм доволен! Та, ако ще взимаш нещо от тази категория, по-добре вземи Андроид медия.

Телефон на Денис нямам. Май пише и тук, но не му знам ник-а. Свържи се с @JORDITO тук. Той му има данните на Денис, а пък самия Жоро монтира медии (и моята разбира се). До колкото знам, не съм чул да има недоволен клиент! А през уикенда прави по 2-3 коли дневно!

  • Благодаря 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви! 
Темата е супер - направо си е ръководство. 
За андроид медията - самото име на операционната система ме държи на дистанция. 
За сега колата с бедното оборудване вече взеха да стават много нещата - огледалото не е затъмняващо, чистачки и фарове не са автоматични. Разбира се мога спокойна да мина и без последните две, ама пък нали затова сменям колата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз така...заради андроида. Пък и нахапана ябълка ползвам. Но медията си е чудесна - не мога да си изкривя душата. Кеф ти навигации, кеф ти музики, радиа - ефирни и през нета, видео, ютуб... Абе, квото се сетиш! Звука е също на ниво! По-читави доста от Columbus-a. Но все пак има разлика де -  RNS-a е от преди 10 и повече години, а медията си е реално един съвременен таблет и то с доста добри показатели. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.