Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

nik84

Коледна Сбирка - Варна 28.12.2008г. ресторант КУУЛ

Гласуване за дата:  

12 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

BlackPearl

Абе тва Неделя се падало мамка му-няма да мога да избухна както подобава-само лекичко,че понеделник съм на работа! ](*,)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Redline__
Отсвирихме рожденния ден за 28.12 вечерта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ще бъдем на долния етаж.

\:D/ smile113 smile113 smile113

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Аз съм double за утре! smile001

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
nik84

Абе момчета някой няма ли да качи някоя снимка - от ресторанта, от диското? Да видят и тия дето ги нямаше какво са изтървали!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
РусенскоВарено

То бива пестеливост, бива, ма тва граничи със скъперничество и попска стиснатост - такъв сбор е било, па само една снимка се дава - що тъй ни мъчите? :mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

Емиии ,имаше много дошли с фотоапарати и снимаха та снимаха,и аз чаках те да пуснат снимки.Да не съм пак аз най активния,че ще ме намразите вече.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Колеги-ние уж от организяция сме Фърст,ама като дойде време за снимков матрила :) имаме да гоним много столицата :) !

POW-я се клонирай и ела във Варна да има фото и видео материали! :smt004

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.