Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Коледна Сбирка - Варна 28.12.2008г. ресторант КУУЛ


nik84

Гласуване за дата:  

12 гласа

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Моля, впишете се или се регистрирайте, за да гласувате.

Recommended Posts

Колеги, седя си на работа, без работа и изведнъж ме прасва по тиквата идея!!!

Как ви звучи преди или след Коледа да си спретнем една срещичка, да пиинем топло какао и да хапнем коледни сладки :)

 

PS: Приемат се предложения за мястото и гласове за датата на стещата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм.... никаква активност по темата

А я вижте колегите от софето ко праят.....

трябва да се отсрамим аз съм за 29ти :)

 

То всичко е уговорено ама на ухо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хммм.... никаква активност по темата

А я вижте колегите от софето ко праят.....

трябва да се отсрамим аз съм за 29ти :)

 

То всичко е уговорено ама на ухо.

 

[-X [-X [-X Не е вярно, ако всичко беше "уговорено" едва ли щях да се занимавам да пускам тема, че и анкета за датата и запитване за мястото.

Аз като място предлагам или станалото вече традиционно Лучано или Трите лъва (мисля така се казваше бирарията, която е срещу Морска администрация), ако някой има други предложения ще се радвам да ги сподели с нас!!!

 

ПС: Нека бъдем по-добри на Коледа и си спестим ислишни заяждания smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И Аз съм - За,

но нека НЕ Е на Лучано , че ако се съберам повече хора - там не можем да се чуем / знаете нали/..... иначе за дата както реши колегията - аз с моята работа :? .....ще опитам да се освободя ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има предложение да се съберем в ресторант "Куул" (там бяхме вечерта след ралито "Обиколка на Варна). Само да уточним датата и ако всички сте съгласни, да направим резервация.

 

vankovarnata, нищо не е уговаряно на ухо! Нека да заровим томахавката на войната и да изпушим лулата на мира 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има предложение да се съберем в ресторант "Куул" (там бяхме вечерта след ралито "Обиколка на Варна). Само да уточним датата и ако всички сте съгласни, да направим резервация.

 

vankovarnata, нищо не е уговаряно на ухо! Нека да заровим томахавката на войната и да изпушим лулата на мира 8)

 

ОК, щом смяташ че ще можеш да направиш резервация там не възразявам => остава единствено гласуването за дата, но като гледам 28-ми се очертава като фаворит.

 

Колеги, гласувайте, защото не може да се прави резервация от обяд за следобед - празници са!!!

 

btw Хашек стахоотен автар!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според анкетата май ще е на 28ми което пак ме устроива :)

 

П.С.

ПС: Нека бъдем по-добри на Коледа и си спестим ислишни заяждания smile159

:smt017& smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има предложение да се съберем в ресторант "Куул" (там бяхме вечерта след ралито "Обиколка на Варна). :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

GARDEMEISTER и Jozek сме :mrgreen: smile076 smile076 smile076 smile076 smile076

Предполагам може да те ангажираме да направиш резервация (отново) :)

Този път няма да пропусна а и мишока ( Жорето ) може да доиде

 

П.С. Между др на 28.12 от 10:00ч ще има състезание

на картинг писта "Виница" може там да си направим

една предварителна среща цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А от кога ви чета уговорките за срещи във Варна , и все се каня да дойда да се запознаем понеже никого от вас не познавам , но все нещо се обърква :) Но и това ще стане някой ден smile169

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Звъннах на собственика, но на 28.12 има рожден ден и долният салон е зает. Можем да запазим само в горния. Правя резервация за 19:30ч.

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи уговорено.

 

28.12.2008г. 19:30 часа Ресторант Куул

 

ПС Миро само моля те пусни някакъв адрес на този ресторант, че и аз не го знам каде е

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсвирихме рожденния ден за 28.12 вечерта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ще бъдем на долния етаж. Резервирал съм маса за 25 +/-5 човека за 28.12.2008 / 19:30ч.

 

Ресторант "Cool" - ул. "Арх. Мирчев"

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=c8ed9c2d ... itsearch=1

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсвирихме рожденния ден за 28.12 вечерта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ще бъдем на долния етаж. Резервирал съм маса за 25 +/-5 човека за 28.12.2008 / 19:30ч.

 

Ресторант "Cool" - ул. "Арх. Мирчев"

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=c8ed9c2d ... itsearch=1

:smt017 smile185

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсвирихме рожденния ден за 28.12 вечерта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ще бъдем на долния етаж. Резервирал съм маса за 25 +/-5 човека за 28.12.2008 / 19:30ч.

 

Ресторант "Cool" - ул. "Арх. Мирчев"

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=c8ed9c2d ... itsearch=1

 

:smt004 :smt004 :smt004 smile169 :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отсвирихме рожденния ден за 28.12 вечерта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

Ще бъдем на долния етаж. Резервирал съм маса за 25 +/-5 човека за 28.12.2008 / 19:30ч.

 

Ресторант "Cool" - ул. "Арх. Мирчев"

http://bgmaps.com/map.aspx?sid=c8ed9c2d ... itsearch=1

smile113долната зала

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.