Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

За Fabia vRS


piccinini

Recommended Posts

здравейте колеги искам да попитам колко горе долу вървят фабиите рс в добро състояние :) защото доста ми харесват и ми се върти нещо из главата - карам А4 и някъде около лятото да я шитна и да зема въпросната фабия :)

помня че преди 3-4 месеца се продаваше такава във форума от колега който си беше купил леон купра но не помня каква цена и беше сложил

поздрави :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какъв двигател е аудито което караш, и коя година е? Защото си мисля, че парите от аудито няма да ти стигнат за здрава РС... но до лятото не се знае нищо... :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее то със сигурност ще трябва още нещо да се даде но въпросът е колко :) аудито е 1.8Т куатро автоматик-типтроник с кожен салон мисля че има почти всички екстри за модела без навигация колата е 2000г американско изпълнение но от 2001ва се кара в България от приятел на родителите ми а от няколко месеца е мое

така че моля изказвайте мнение по въпроса :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Фабията беше на един колега от София (Votolom-Георги) и сега е в ръцете на колегата бързиявлак (burziqvlak).Продаде я между 20 и 22к-но мисля,че колегата бурзиявлак е останал доволен от покупката и определено си заслужава парите-понеже Георги е мн точно момче и доста си държи на колите.(от беглата представа която имам за него).

 

Иначе в момента в Мобиле.бг се продава една(може да е взета-не проверих) за 22.5 с навигация заводска.

 

Според мен зависи от автомобила-но между 18-22 са някъде в зависимост от годината и състоянието!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еееееххх,защо ги спряха :cry:

страхотни автомобили -и за винаги ще си останат такива-красиви бижута

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

наистина са страхотни автомобили и не знам защо Шкода не направиха рс версия и на 2рото поколение (макар че мое мнение е че втората фабия е доста по кофти от първата)

значи ще трябва доста да се финансира този проект щото тва ауди мога да му зема мааааксимум 12 000лв тоест още поне 8 000лв липсват :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още се дискутира дали ще излезе Фабия МК2 или не!

Говореше се първо,че двигателят ще е 1.4-170 после 1.8-170-190к.с.

Нищо не се знае все още.Все пак МК1 РСа излезе 3 години след като излезе Фабия.

Дано да има! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега и от мен.Поздравления за избора,не се съмнявам че ще останеш доволен ако намериш точно такава фабия.Ако мога да съм ти полезен със съвет-не давай повече от 18к при положение че колата е без забележка и на не повече от 50к км. Ако евентоално намериш,провери добре дали е в ред маховика,защото е бая скъп а от няколко километра тестово каране така да се каже,не можеш да го хванеш.Както беше в моя случай :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега burziqvlak,

 

Съжалявам да чуя,че си сменял маховик.Като цяло маховика на РС издържа до 200коня-така че не би трябвало да е проблем.Слабата част на тази кола е съединителят-който след около 170-180 коня започва да приплъзва........

А за маховика-то е божа работа.Като цяло е доста здрава част.А за проверката му-то е голяма играчка-ще отнеме поне половин,ако не и цял работен ден,но си заслужава загубата на малко пари,вместо после загуба на повече такива за нов маховик.

 

Ако някой има проблеми с маховик на Фабия РС-след Нова година ще му дам моя! :mrgreen: В перфектно състояние е!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Бляки,чак сега виждам темата бях в чужбина малко.Значи моя не съм го сменял а е за смяна,смисъл вибрира колата на висока предавка като я настъпиш. В на4алото не ме дразнеше,имам предвид като я купувах,но става все по зле. Какво значи ще дадеш твоя? Кажи цена нещо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехеее! Освен, че Искрен изглежда ше го огрее леко Коледата, може и ти да намежеш :) Много готино! Искренно се радвам на това място :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бляки,чак сега виждам темата бях в чужбина малко.Значи моя не съм го сменял а е за смяна,смисъл вибрира колата на висока предавка като я настъпиш. В на4алото не ме дразнеше,имам предвид като я купувах,но става все по зле. Какво значи ще дадеш твоя? Кажи цена нещо?

 

Първо трябва да се върне бат Венцо-zloqq с подарък за Коледа-виж проекти (Blackpearl) и ще разбереш....

 

Да не оспамваме повече темата на колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

В тази "криза" максимум 18-19 да можеш да и вземеш.

Пусни снимки все пак, състояние,км, екстри....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.