Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Джанти Фабия 2


BlackPearl

Recommended Posts

Тъй като някой колеги смятат,че фабия 2ка не е така привлекателна и "агресивна" колкото единицата (изключвам модела S2000),нека да покажа как фактора джанти влияе върху 2ката (поне за мен-а и джантите са 50% от тунинга на една кола и от тях се почва)!

 

Днес видях в Русе Фабия 2 бяла 1.9 ТДИ.

 

007992628.jpg

 

007992660.jpg

 

После джантите не отварят а! :mrgreen: Ако леко се тръшне по-ниско,ще стане мн добра.И с леки добавки по броните и вежди на фаровете..............

 

 

Мисля,че темата е доста добра да пуснем снимки на собствените ни автомобили и главно-кой с какви джанти кара(малко плагиатство от Бришкода).

 

Така това е добро начало!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наистина джантите са от голямо значение,но в случая и цвета си казва думата :mrgreen:

Аз съм с O.Z. Route,доста са стари като модел,но мисля че й приличат,а и като им направя едни хубави капачки,всичко ще си дойде на мястото ! :arrow: http://www.skoda.snimka.bg/album.php?album_id=232259&pid=7743147

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте,ама нa мен ми прилича на бяла каручка на циганска сватба!Друго си е колата на BlackPearl!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-добре е, но наистина липсва злобата. Може би наистина малко прагове ще променят до неузнаваемост "кроткия" модел.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз почти всяка седмица имам път към Русе.

Обаче съм с буса-отивам на Плодекс-оставям стоката-почивам 1 час и после обратно.

 

Така че през този час може да се видим-стига да си свободен през деня!Тъй като аз около 10-11 винаги съм там!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер стои,наистина джантите са най важни в тунинга.Не и трябват никакви цигански прагове,само леко да се събори,но и така става.Може и нещо леко по броните

 

dsc00080ha0.th.jpgthpix.gif

 

мен ме знаете с какви джанти съм ама ще пиша пак-Риал-Германия-8х17

ет36

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна е, освен това бялото наистина и ходи (може би защото ми е любим цвят, за това така говоря) , само че по-трудно се поддържа, а тези 17ки не задират ли при завоите?

Фабия 2 си има своя чар, и на мен лично ми харесва, но пък да си призная интериора малко са го "развалили" , и затова си останах на единицата. Малко оставаше да я сменя. Обаче определено комбито на двойката въобще не ми харесва (извинявам се ако някой се е засегнал, но единицата комби е някак си по елегантна).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://briskoda.net/fabia-i/car-back-black-roof/124523/

 

Къртим мивки,лепим плочки! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявайте,ама нa мен ми прилича на бяла каручка на циганска сватба!Друго си е колата на BlackPearl!!!

smile048 е доста силно изказване.... чак цигания не виждав аз, но твое мнение! Наистина джантата отваря много, не само тази Шкода, а по принцип. Специално тази смпло и изчистено... готино е! smile170

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прекрасна е, освен това бялото наистина и ходи (може би защото ми е любим цвят, за това така говоря) , само че по-трудно се поддържа, а тези 17ки не задират ли при завоите?

 

Не задират-поне не мойте-въпреки че съм с по тясна гума (215/40)!А на О.З стандарта им е 8J и по изчисления гумата трябва да е 225-но аз намерих 215 с дълбок и усилен борд!

 

Иначе за бял цвят-така е трябва да се подържа.А конкретно за джантите-който си има мустаче,трябва да си има гребенче-вчера сложих 15ките железа-ми колата върви 2 пути повече и харчи 5/100-ама визия няма-няма пълно щастие!

А и колата ми е леко свалена и дори и да сложа пак О.З. 15ки-ще стой много.......нетипично :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

колеги,не знам за вас .... ама аз съм с два комплекта обикновенни железни джанти... (зимни и летни гуми) и всеки път като ги сменям освен баланс ги проверявам и за кривини по джантите....

мисля че некарам много лудо,но все пак съм в любимата ни столица... и почти всеки път се налага и малко изправяне....

не знам дали съм готов да подложа на такова изпитание едни хубави джанти....., а и джоба си ... на изпитание...:))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.