Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

СРЕЩА в Бургас !


c5775bm

Recommended Posts

...е как няма да има :)

ще има разбира се, аз само тази събота 20.09 съм зает. През останалите дни съм на разположение :)

Пишете и на вас кога ви е удобно и да се организираме!

Поздрави :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се объркал-найстина в този смисъл го драснах-БургаЗ-към Бургас със ГАЗ :) ! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм се объркал-найстина в този смисъл го драснах-БургаЗ-към Бургас със ГАЗ :) ! :mrgreen:

 

 

smile162

 

а сега по същество, утре вечер или в неделя вечер? А може и в понеделник :) , споделете мнения

 

BlackPearl, да не би и ти да си в Бс?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обмисля, идеята-но днес имам пътуване до Търново и София и незнам как ще я сколасам :) !

 

Няма да стане сигурно :cry:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с буса по работа-сега съм в Кривина-чух се с бат Ицо-зает семеен човек :)!

По-късно ще се обадя,че нямам транспорт :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що не звънна да те прибера :P

Да не си на базата в Кривина? И до кога си тук(там)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха добре дошъл колега, малко е дъждовно но дано ти хареса градът
Toй колегата c5775bm е редовен посетител на Бургас,ама не се обажда!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...
  • 2 месеци по-късно...
Има някакъв проблем май!

 

Има - така е! Малко търпение е нужно и...лека доза къмсет. Ако ли не - почваме нова тема за Бургаските вечери smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тъй или иначе аз съм тук. Ще следя форума всеки ден! Отвори ли се възможност ще съм на старта. Само да не съм на работа. \:D/ smile113

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е тъй или иначе аз съм тук. Ще следя форума всеки ден! Отвори ли се възможност ще съм на старта. Само да не съм на работа. \:D/ smile113

 

Браво :smt017 голям ентусиаст си :)

по принцип ги организираме събота или неделя на капаните, тази ще пропуснем, но другата може да заформим нещо ;)

Поздрави.

 

 

П.С. Какво ли стана с нашата хубава тема? :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има някакъв проблем май!

 

Има - така е! Малко търпение е нужно и...лека доза къмсет. Ако ли не - почваме нова тема за Бургаските вечери smile027

Като гледам май ще стане като с царя!Не по късно от 800 дни... :smt034
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблемът е, че съгласно молбата на колегата Valdo, когато промених статуса на темата, тя се "мултиплицира" и в раздел "Проекти", където също съм модератор. Изтрих темата от раздел "проекти", а тя се премахна и тук ](*,)

 

Пуснал съм молба до админите ако може да я изровят.

 

Извинявам се за създаденото неудобство!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жалко,че ще трябва да чакам чак до август ,за да се присъединя към бургаския отбор. smile159

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Жалко,че ще трябва да чакам чак до август ,за да се присъединя към бургаския отбор. smile159

 

Добре си дошъл, колега! smile159. Но по-добре гледай "Бургаски срещи! Бургаски вечери!", защото там са повечето информации за срещите в Бургас. И другото, което е най-важно е.... Да дойде лятото!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.