Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Газов инжекцион за 1,8 Тurbo 20V


BBT

Recommended Posts

Здравейте колеги,

 

Oт скоро имам Октавия 1,8 Т, 150 к.с. и се нуждая от съвет, какъв газов инжекцион е най-подходящ за турбо двигател? Изчетох всичко налично във форума, но за турбо двигателите няма почти нищо. Какво ще бъде най-добре да си сложа Lovato, BRC, Bigas? Ще съм благодарен на всички, които могат да ми помогнат със съвет.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Мога да ти покажа нашата система монтирана на Пасат турбо и т.н ! Няма проблем с тази мотори ! Звънни на GSM 0888 450085 за да ти дам подробности !

инж.Любен Дойновски

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

вече хвалих хората бая пъти http://www.argus.dir.bg/

БРЦ секуент с кехин инжектори - 2000 лв. на 1.8Т ARX - 2 години и половина немога да се оплача.

и сега преди няколко месеца БРЦ секуент с кехин инжектори - 1800 лв. на 2.0 без турбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 6 години по-късно...

Здравейте колеги! Виждам, че темата е от преди 7 години, но въпреки това мен също ме интересува този въпрос за същия модел Октавия. Какво знаете за LPG TECH, Landi Renzo и AC STAG и трите с OBD връзка?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

LPG Tech - страхотен компютър, коректно работещ със уникално добър алгоритъм за настройка както и без така и с ОБД.Над Ланди нямам наблюдения но който кара с Ланди+МЕД инжектори не пише по форумите.Stag-a за мен лично от изброените е най-слаб.Какво търсиш?Цена, качество?Колко пари си заделил?Чип ще слагаш ли, защото след чип се променят доста нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм с Ланди + чип. От три години съм монтирал уредбата, а софтуерните намеси са от преди година. До момента ядове нямам никакви, заради което смело мога да ги препоръчам Ланди ;)

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Landi в сервиза на вносителя в Ямбол ми предлагат с OBD връзката за около 1500 лв, като всичко в комплекта е италианско. За LPG Tech с OBD на друго място ми го предлагат за около 800-950 с останалите компоненти италиански (валтек или драгон дюзи, томасето изпарител или друг, италианска сонда, италиански тръби/маркучи. AC STAG с OBD пак около тези пари 800-950 с италиански компоненти на друго място.

Тука интересното е, че единствено STAG са с 3 години гаранция, а другите са съкратени 2. Другото което е, LPG Tech имат по-малко развита сервизна мрежа в България, за разлика от STAG и Landi.

 

Иначе не знаех, че бензиновите мотори се чипосват на октавиите.

Редактирано от fuse
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е важно да имат развита мрежа а да са безпроблемни. Чипа има значение за инжекторите. Пример от четвъртък : LPG TECH с OBD и Hana Gold - перфектен без никаква настройка. Дори и калибрация на празен ход не е минала. 500 км за 2 дни. Няма дупки в оборотите, няма check engine.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.