Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Прецедент-Blackpearl's Happy Birthday


BlackPearl

Recommended Posts

Заглавието говори само по себе си!

Мин седмица къде на майтап къде найстина след като влязох в сервиза за профилактика-проверка на тампони,окачване,баланс и смяна антифриз и спирачна течност си казах-на 12ти Фабията чуква 3години-трябва да се отпразнува.

 

И така събитието се състоя днес(вече вчера) в 18 часа в Добрич.

Гости бяха Коко(Redline___),Миро(Hasek) и Гошето(Boshkov) от Варна,Ники (D_power) и приятелката му от София и още 2 приятелки :) !

 

Събрахме се във фирмата-почерпихме се салатка мезета-после дойде момента с тортата и 3 свещички-шампанско отгоре Blackpearl.

 

Беше мн весело.Направих ПРЕЦЕДЕНТ-не знам някой да е правил такъв РД на кола :).

 

Снимков материал и видео.........очаквайте скоро! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

006919281.jpg

 

006919286.jpg

 

006919287.jpg

 

006919290.jpg

 

006919291.jpg

 

006919295.jpg

 

006919296.jpg

 

Сори за качествоти-бийте фотографа КОКО :) !

 

Очаквайте оше снимки+ видео(ще видите колко е бърз Коко когато има куче наоколо)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малко,но качествено-заложих на качество,а не на количество-имаше доста хора,който исках да поканя но не успях,поради простата причина,че всичко стана (организирах) буквално за чаас,понеже бях на работа.И така за 1 час-направих салати,мезета,торта взех и тн.......Понеже до последния момент чаках потвърждения......

 

А за подаръците:

Фабията намаза:

1-ароматизатор Търтъл + препарат за почистване на джанти Търтъл

2-Ароматизатор (Черна плочка) Арексонс + 2 пълнителя

 

Батко намаза:

1-бутилка уйски Пади

2-очила Шкода

 

Качествено............ :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не знаех че доста хора не сме от "КАЧЕСТВЕНИТЕ"....нищо лошо,просто ще се потрудим да преминем от количествени измерения към качествени подобрения... :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз..........

 

Идеята беше да взема една голяма свещ (3) и след като я запаля да я махна от тортата и да я сложа зад ауспуха и да дам газ........ЕФЕКТНО :)

 

Ама забравих за свещички-че приятелките носеха..........

Всичко стана в последния момент-буквално за 1 час стана оргнизацията! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Яко беше - браво на Ися, имаше си всичко каквото има и по... човешките рожденни дни :mrgreen: . Ядене, пиене, торта, приятелки ;):P .

 

Евала братле, не бях ходил на РД на кола!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.