Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 XENON ???


joro_limona

Recommended Posts

колега браво :) супер е и моята е такава пак черна :) фаровете ми са без лупи и искам да попитам колко пари даде за твоите и ще има ли е ефект ако сложа ксенон без лупи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ефекта е супер як селски тунинг!Дига около 20 коня!

И отделно освен,че ще вадиш очите на всички останали участници в движението ще те благославят на майка,леля,... и така до 9 коляно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много благодаря,че показа колко си остроумен :) надявам се това истински да те е напраило щаслив :) Мерси все пак за разяснението ... ще го имам предвид :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега joro-limona....джантите са суууупер яки.и аз мисля да си поръчвам същите.искам да те питам доволен ли си....е да то ги имаш от броени дни но все пак????а гумите ти ми се струват прекалено високи??всмисъл ако си бил стоково с 14-ки не би ли трябвало да минеш на 195/50?твоите ми изглеждат по-високи......какви са?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
колега joro-limona....джантите са суууупер яки.и аз мисля да си поръчвам същите.искам да те питам доволен ли си....е да то ги имаш от броени дни но все пак????а гумите ти ми се струват прекалено високи??всмисъл ако си бил стоково с 14-ки не би ли трябвало да минеш на 195/50?твоите ми изглеждат по-високи......какви са?

 

 

да височки са тези, но това са зимните гуми... летнити са малко по ниски, но с 195, 205/50 ще седи по добре :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.