Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Fabia 2 XENON ???


joro_limona

Recommended Posts

Здравейте, от скоро съм и аз шкодаджия, но днеска ми излиза и първият въпрос с колата! Бих искал да ви попитам ако някой знае какъв Bi-xenon трябва за Фабия 2 обаче фара с лештите който ... днес ходих уж да слагам, човека хич не разбра, нито ми каза.... просто каза не става... :( :cry: Благодария ви все пак ако ми дадете някаква информация!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм и аз шкодаджия, но днеска ми излиза и първият въпрос с колата! Бих искал да ви попитам ако някой знае какъв Bi-xenon трябва за Фабия 2 обаче фара с лештите който ... днес ходих уж да слагам, човека хич не разбра, нито ми каза.... просто каза не става... :( :cry: Благодария ви все пак ако ми дадете някаква информация!

 

 

Не са БИ. Една е крушката, а се променя лещата вътре. Правилно си се насочил. С тия лупи ще избием рибата.

Отвори си книжката най-отзад и виж какви точно са ти крушките като модел (DS-нещо си или BH-нещо си...) и пиши тук какви са. После - отиваме заедно да пазаруваме крушките - ти за теб, аз за тая червената от подписа ми. На баща ми е и все забравям да погледна книжката. Ще ползваш моята отстъпка там откъдето ги взимам. После монтажа - при мен или при твоя човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ее благодаря ти приятел, още тази вечер ще погледна книжката и тези дни като влизам ще пиша какви са.... а да видим и на каква цена ще дойде комплекта все пак! 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D проверих в книжката: рефлекторен фар - Н4 , модулен /с лешта/ - Н7 ;)

Проблемът мисля, че е решен на този етап.... остава само да сложа ксенона.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D проверих в книжката: рефлекторен фар - Н4 , модулен /с лешта/ - Н7 ;)

Проблемът мисля, че е решен на този етап.... остава само да сложа ксенона.

 

 

Слагай LUXIMA (4500-5000 К). Имаше обява в ПРОДАВАМ или РЕКЛАМА. Аз мога да ти предложа комплекта на около 180 лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси все пак , но вчера сложих... тези дни ще кача снимки. Много добре стана. BOSCH 6000 k , сега колко е бош е друг въпрос, но свети добре.... 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много красиво, а вярвам и полезно! Фарът на Fabia II/Roomster с лупата е просто страхотен и много подходящ за ксенонизиране ;) .

 

Поздравления.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

красива черна кола.честито.Айде сега едни джантички :D

 

:D да задължително , по-нататък едни джанти...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Дойде ред и за джантите, поръчах, остава да дойдат и ще кача някоя снимка...

 

Dezent RB Dark, 15" :smt004

post-2864-138453162322_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
Много арна!

Задните стъкла заводско затъмнени ли са?

 

не, сам си ги правих.... съвсем леко ги затъмних

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017

Затъмни и предните така леко

 

и мен така ми се щете, но не знам с полицията няма ли да има проблем по принцип smile021 , но въпреки всичко не пречи лятото да пробва човек smile092

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако е леко ,мисля че няма да ти правят проблеми.Колата е станала много симпатична ,а и е черничка-отиват и тъмните стъкла.Тя заводско с леко зелените ли е или е с бели-какво обзавеждане е?Ако са бели заводско е задължително 1 леееко затъмняване,но и на предните,защото така само със задните,стават колите като баничарки-твойта като Румстер smile001

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бели са.... да се оправи малко времето и ще ги направя! И ти си прав ще изглежда по-добре... smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, бели са.... да се оправи малко времето и ще ги направя! И ти си прав ще изглежда по-добре... smile162

а така :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.