Jump to content

skoda-auto.bgautozone.bgtransexpert

gogata

Среща във Варна - събота 5 юли?

Recommended Posts

gogata

Има ли желаещи да си направим една сбирка на открито, подобна на тези пред НИМ в София? Предлагам за място - полигона след спирка Почивка(където Ванковарната имаше кофти преживяване с ерката :? ). Дата - 05.07.2008 в 18 часа. Не знам дали ще имам възможност да следя темата редовно, така че ако има тотална липса на желаещи, ще съм благодарен ако ме уведомите(0898 930 885). Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata
Има ли желаещи да си направим една сбирка на открито, подобна на тези пред НИМ в София? Предлагам за място - полигона след спирка Почивка(където Ванковарната имаше кофти преживяване с ерката :? ). Дата - 05.07.2008 в 18 часа. Не знам дали ще имам възможност да следя темата редовно, така че ако има тотална липса на желаещи, ще съм благодарен ако ме уведомите(0898 930 885). Поздрави!

за

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
hamsia

а за 12 Юли няма ли да измислите нещо;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gogata

за

Чудесно 8)

а за 12 Юли няма ли да измислите нещоWink

Аз тогава съм най-вероятно пас :(.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
hamsia

Е аз не казвам дай та дай - питам просто ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata
а за 12 Юли няма ли да измислите нещо;)

когато кажеш от мен за другите незнам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
MoLoX

+1

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хашек

Не става - в събота съм на концерт на Manowar в Каварна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gogata

Еми тази седмица ще отидем тези, които можем. Пък след седмица-две може да си направим нова среща :) .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Tafkata

Еми тази седмица ще отидем тези, които можем. Пък след седмица-две може да си направим нова среща :) .

Можете ли да ми поясните малко за кой полигон става въпрос? Аз живея в уличката точно срещу входа на РТВЦ-то обаче за полигон не се сещам...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gogata

До Tafkata - горе долу ето ТУК се намира. Картата не е особено точна. Ако не се сещаш къде е точно, звънни ми да се уговорим, да те чакам пред Пикадили парк и да ходим заедно. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Tafkata

Ще се чуем допълнително в края на седмицата, за да знам със сигурност дали ще мога да дойда. Проблема е, че в момента работя извън Варна и съм при родителите ми на около 30км. от града.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

аз ще дойда ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Tafkata

Сетих се за кой полигон става въпрос. В дясно, посока Виница. Пада се срещу изхода на ул. Студентска. Учил съм се да карам там :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata
Сетих се за кой полигон става въпрос. В дясно, посока Виница. Пада се срещу изхода на ул. Студентска. Учил съм се да карам там :lol:

НЕ посока златни след пикадили почивка има отбивка в дясно за плажа и най долу в ляво има паркинг.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Tafkata

Аз ще дойда ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
bega4kata

не можах да дойда,за което се извинявам :oops:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Tafkata

Като цяло се получи много малка среща. Бяхме 4 човека от клуба и приятели. На следващата трябва да сме повече...

Много ми хареса Румстъра на Гогата. Много красив и най- вече добре поддържан автомобил. Моите поздравления smile107

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
gogata

Мда, доста скромничка среща се получи, но нищо. Ако се заформи някоя нова, се надявам да е по-масова ;) .

Tafkata, smile159

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хашек

Каква масова среща може да се получи на един полигон??? Ние се събираме почти всеки ден на Лучано - ХЕИ и събираме по 3 маси защото ставаме 20 човека. Освен това всеки вторник и четвъртък се събираме на плажен волейбол на южния плаж.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Ама Вие тази игра можете ли я???

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata
Каква масова среща може да се получи на един полигон??? Ние се събираме почти всеки ден на Лучано - ХЕИ и събираме по 3 маси защото ставаме 20 човека. Освен това всеки вторник и четвъртък се събираме на плажен волейбол на южния плаж.

и що си мълчите толкоз време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata

:idea:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хашек

Кой си мълчи???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest vankovarnata
Кой си мълчи???

От зимата говоря/питам за среща и все нищо, даже последният път като взех Дончо и Миро да пием бира се намекна нещо, ама ади здраве да е.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.

• Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.