Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Fabia vRS-Blackpearl: Günter Powered


BlackPearl

Recommended Posts

  • Отговори 293
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • BlackPearl

    155

  • bega4kata

    69

  • kelesha

    17

  • masterOne

    10

Най-много писали в темата

При мен след подобна рекламация (много ги бързах и ми ги направи за една нощ) човека ги взе и преправи наново као оимах време колата да стои без фарове. Стана ми съвестно, понеже се забелязва основно като фара е пред теб на масата, а не на колата :rolleyes:

Моите матираха пак след 2 години, но колата се кара ежедневно по 10- 15км в неблагоприятни условия. Сега ще ги полираме наново + фолио.

Редактирано от Ivo_Dinkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишок , колата е станала много яка , ама не можеш да ме накараш да повярвам , че не си скрил поне две аса в ръкавите (такава люта визия върви и с мощност ;))

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, като цяло съм доволен от резултата!

 

Шта смачкам бе! Само това ли е? Фаровете застанаха уникално а той бил "доволен като цяло"  :threaten:

 

п.п.

Трябваше да ти пратя аз фаровете от моята Фабия накрая, да останеш още по-доволен...

 

п.п.п.

Вече много ти се насъбра черпенето!!! Или си кръсти проекта - Skoda Fabia vRS-Blackpearl: Günter and masterOne Powered,  или тази година на събора съм на твои разноски  :friends: 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мишок , колата е станала много яка , ама не можеш да ме накараш да повярвам , че не си скрил поне две аса в ръкавите (такава люта визия върви и с мощност ;))

 

п.п.п.

Вече много ти се насъбра черпенето!!! Или си кръсти проекта - Skoda Fabia vRS-Blackpearl: Günter and masterOne Powered,  или тази година на събора съм на твои разноски  :friends: 

 

 

Аз за това НИЩО НЕ СЪМ правил! Тази година да си щастлив!

Това е моята почерпка и благодарност :P !

 

Сега съвсем сериозно: Наистина за тази година не съм бутал нищо. Аз не съм от хората които крият нещо.

За фаровете, доволен съм, но имам малки забележки - за това казвам, че стоят добре като цяло. На едната рамка има 2 точици по боята които от близо и на светлина се виждат, а това ме дразни!

За мощността: Имам друг колектор, искам и друга тръба за въздуха да си направя,имам и друга глава с по-големи клапани и усилени водачи(пружини) , по бронята се работи, НО НЯМА ДА Е ТАЗИ година!

Наистина в момента само карам без да се притеснявам това може ли да даде фира, не може ли. Карам си и си свиркам!

 

Тази година съвсем сериозно, аз съм реалист....имам малки шансове , но пък това е причина, догодина да се постарая и поработя повече!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 месеци по-късно...

Нямам търпение да видя наживо тази легенда някой ден :) Дотук само точа лиги на клипчета и снимки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 година по-късно...

Какво се случва с Fabia-та, колега? Все още работи ли се по нея? :)

Искрен отдавна няма интерес към форума. Както се вижда от темата, колата му е направена с много мерак и желание. Към настоящия момент собственикът й вече е друг. Искрен я смени с Octavia vRS 3, за която в скоро време не се очертава да има тема тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 месеци по-късно...

Здравей! Предварително се извинявам за притиснението и отнетото време! Имам няколко въпроса към теб! Крайно впечатлен останах от твоята Fabia. Сега и аз съм се зарибил да направя нещо с моята класика. Първо съм се насочил към интериора и окачването. От гледна точка на интериора и боядисването на елементите от него с black pearl. От къде мога да закупя боя или спрей от същия вид ще свърши работа и каква е технологията на самото боядисване ( трябва ли шкурене, нанасяне на междинен слой и т.н ) лаик съм и дано остана разбран! Колкото до 2рия въпрос искам да подменя класическите 14-ки с 15-ки или 16-ки, това от своя страна ще доведе ли до подмяна на окачване и т.н. Благодаря в аванс, поздрави! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега прочети мнението над тебе! Първо се свалят, а после се боядисват. Според мен са боядисани от професионален бояджия.  Не е ползван спрей. За твоето SDI, няма смисъл да си сменяш гумите. Ще си натовариш двигателя само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

След като вече имам комп... да пусна снимки .

 

По кутията смених:

-лагер (да има)

 

attachicon.gif015746409.jpg

 

-тапа,че старата при цепенето си замина

 

attachicon.gif015746411.jpg

 

Някакво подобие на гайка :) пробка

 

attachicon.gif015746413.jpg

 

И ей го...мискинен с мискинен!

 

Синхрончето:

 

attachicon.gif015746414.jpg

 

С времето се изяждало....

1гърбичка (че незнам как им се вика)

 

attachicon.gif015746421.jpg

 

2рата

 

attachicon.gif015746423.jpg

 

3тата

 

attachicon.gif015746425.jpg

 

Ето и проблемните места. Обясниха ми,че от не добра изработка (прецизна) са опирали и ..... (забравих)

(където свети по беличко е леко изтъркано)

 

attachicon.gif015746427.jpg attachicon.gif015746429.jpg

 

Иначе зъбаците.

 

attachicon.gif015746431.jpg

Колеги, не ми стана ясно откъде е закупен синхронизатора, че имам проблемен на трета предавка , но за 1.4 бензин 75 коня . Пише че е закупен от РГЦ ,но нищо не ми говор!? Благодаря Ви предварително!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rgc е ника на колега, който продава авточасти за Шкода. Ето я и темата му:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50099-авточасти-за-skoda-директен-вносител-от-чехия-и-слов/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Rgc е ника на колега, който продава авточасти за Шкода. Ето я и темата му:

http://skodaclub.bg/forum/index.php?/topic/50099-авточасти-за-skoda-директен-вносител-от-чехия-и-слов/

A...това ли било, благодаря !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.