Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Еменски каньон


PVV

Recommended Posts

Днес реших да ви представя едно малко райско кътче в центъра на България.Намира се само на няколко километра от главния път София -Търново . Отклонението е от с.Балван малко преди Търново. Това е един каньон издълбан от р.Нигованка и е изпълнен с чудни глетки. Има добре направена екопътека със средства от Евросъюза която представлява дървени мостчета ,които пресичат каньона няколко пъти. Пътеката се обикаля за около три часа и след това можете да се подкрепите в чудесно направените комплекси в с.Емен. Има чудесни условия за прекарване на един уикенд-еднофамилни къщички/ много добре оборудвани/, басейн, механички на открито и закрито и внимателни домакини. Бях там и съм много доволен.Отделете един или два дни и няма да съжалявате.

 

005927117.jpg

005927120.jpg

005927123.jpg

005927125.jpg

005927129.jpg

005927147.jpg

005927148.jpg

005927149.jpg

005927150.jpg

005927151.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето малко снимки и от мене :

http://pics.hamsia.org/main.php?g2_itemId=1719

 

ПП: PVV гледам до водопада не сте стигнали - и ние бяхме на път да се откажем да го търсим, но в последния момент го намерихме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерихме го , но не съм сложил снимки, понеже качеството е ужясно. Тези , които съм сложил са вадени от камерата и гладах да няма много движение. А миналата година реката направо си беше пресъхнала. Тук -таме имаше само локви.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.