Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Гуми за Fabia vRS


s-line

Recommended Posts

Здравейте на всички!

 

Обаче вчера като излизах и като видях на предната гума каква цицина ли балон ли как му казвате имам и ми стана лошо!

Тва континентал с борд и всичко на 50 хил километра сигурно, ама на сериозна дупка трябва да съм ско4ил( даже май имам спомен каде)!

Направо ще умра много ме е яд!

И като знам ония ден като се прибирах съм я карал на места с 200 и ми свива...... да не казвам кое?!!

Та...

Мисълта ми е някой може ли да ми каже вариант някакъф или да си купя нова направо, бе май за нова реве ама горе долу колко ли пари струва това!?

Те са Континентал 205/45/16 май4е

!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом има балон гумата е за хвърляне :( Лошото е че тя ВИНАГИ си заминава с другата от същия мост. Изключение можеш да направиш ако гумите са на много малко километри (да речем до 5000). Т.е. моя съвет - купувай двойка.

 

Иначе - съжалявам за случката :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми гумата ти колега е Континентал Спорт Контакт 2-струва около 276лв-тва преди половин година я гледах цената!

Сега те съветвам,ако ще си купуваш нова-изкарай си поне резервната гума и сложи 2те нови отпред!

Ако искаш може да си купиш 2 гуми и да ги сложиш отпред не е задължително да са Конти Спорт Контакт 2.

Все пак си е добре само за 50хилки 1 балон-евала!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А за други дума да не става искам си същите :lol:

Апък ако беше на 50 хил добре ама аз я карам има няма 20 хил от които 10 сигурно със зимните!

Ама ако е от там кадето си мисля бая трап беше дето ско4их нормално е!

Ся плащай ти дойде акъла в главата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Задължително я мини през каското. Освен това, да знаеш че Конти гумите са с много много меки стени. Балони стават наистина лесно. Учудвам се как си само с един за 50к км. :)

 

Може би се ориентирай към нещо с по-твърди стени - Bridgestone, Good Year, Michelin, също, но там вече ще ти съдерат джоба с поне 350 лева на парче.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

най здравите гуми за "дупки" са Ласа,а и мн.добре държат.Завода на Bridgestone в Турция е от най-модерните.Имам приятели гумаджии-от тях знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.