Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Pena Част 1ва моята мечта реалност


Penaowner

Recommended Posts

Благодаря на всички за хубавите пожелания. Кранк предницата е оригинална взехме е заедно с Бат Ваню Варненски от една морга в Бърно кат пътувахме към Докси. Стискаите палци да бъдат отсранени малките болести до събора. Сменям лагери на полуоските и понеже никога не са бики отваряни се сещате как се предават. Утре продължавам с по-голям чук и с по красноречиви псувни щот Пена само от това разбира. Но поне засега на пробните кръгчета бяха успешни. Колата като цяло работи и в ддните до събора ще гледам да е доусъвършенствам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 50
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Penaowner

    6

  • Mishelle

    3

  • maxrpm

    3

  • PRR

    2

Най-много писали в темата

Падна ми ченето бе, Дончо!!! Страхотна е станала кака ти!!! Поздравления...то, к'вото и да напиша, малко ще е, та ще си трая...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала за цялата свършена работа. И най-важното търпение. Последното не всеки го има. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile069 smile126 .

 

ПРОСТО НЯМАМ ДУМИ! Уникална кола! Дончо, ти си веднъж!

 

Свалям шапка и дълбок поклон пред трудилите се по автомобила!

 

Това наричам аз ФЕН !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

честито Дончо, просто е великолепна! Надявам се се чувстваш възнаграден за усилията си, колата е станала по-добра от чисто нова Шкода - ръчна сглобка като Ролс-Рoйс ;)

ето го и тъпия въпрос от мен - тази решетка оригинална ли е, че не бях виждал с такава форма?

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223489&photo=12

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:lol: :smt017

При това е монтирана доста отдавна - средата на 90-те. Дълго време беше с оригиналната решетка по средата, но от около 2000г. е с черна мрежа и подобна емблема на нея :)

Мите, нямам снимка на колата без тази решетка, т.е. тя всеки път си е била там. Ако погледнеш аватара ми може би ще се сетиш. Да си смениш слънчевите очила, ей :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката и страниците на Дончо са доста различни от тези на Юли и на моята Ленка.

 

На Дончо предната част е от най-луксозните ГЛС между 1977 и 1979.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вярно е, че има разлика. Решетката на колата на Дончо е по-различна от тази, показана в отговора на Ванката. От което се подведох. На снимката от отговора е моя и на Ленка вариант.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, вярно е, че има разлика. Решетката на колата на Дончо е по-различна от тази, показана в отговора на Ванката. От което се подведох. На снимката от отговора е моя и на Ленка вариант.

не можах да намеря точно неговата, средната е подобна и зареди това е качих.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Не мога да повярвам от какво нещо е излязла тази кола.

Много добре сте се справили с реставрацията. Колко парички излиза разработката на един такъв проект? Ако не е за казване, няма проблем...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер мераклийско изпълнение ! Еваларката ! Много се кефя на старателно реставрираните коли, още повече щом става въпрос за Шкода smile162

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

До Tafkata. Грубо казано към 4500лв са частите, тенекетата, боята, маистор тенекеджия, маистор за полиране на предната решетка. Ако плащаш за бояджия, жичкаджия и полиране на джанти приготви поне още 1000. Ако маистор ти я прави нямам идея колко още. Време ако правиш това от сътрин до вечер може би за около 5-6 месеца ще стане. При мен проекта стартира на 31.01.2007. Пурва част приключи на 01.05.2008. Търпението е много важно в случая. За съжаление подобни проекти стават бавно. На мен ми предстои етап 2ри към есента интериор, зимата даи боже етап 3 мотора за да мога да кажа че колата е готова от до. Много ми липсва бангията щото аз бачкам вече във Варна ,а тя си стои в гаража в Пловдив. Надявам се към Август да си я прибера насам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 11 месеци по-късно...

Доиде време да се похваля. Благодарение на едно аверче, което работи в Чехия се сдобих с още малко лаиснички за кака Пена.Те са на ранките на вратите и доста ми хареса как стана

Ето ги току що разопаковани

 

012764432.jpg

Първо сложих на задна дясна врата:

012764434.jpg

Ъпгреида беще реализиран благодарение на моя приятел и комшия Динко. Благодарности за което:

012764437.jpg

 

Мисля че се получи добре:

012764439.jpg

012764442.jpg

012764448.jpg

Останаха ми лаисните по задната маска, но търпение му е маиката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Браво, Дончо. От много време търсеше и най-накрая намери.

(Искам и аз авер в Чехия smile001 :lol: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лелееее smile035 smile035 smile035

 

Наистина на фона на тъмната боя хром-никела стои като у дома си.

 

Резервирам си едно возене като я довършиш и отвътре ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стара чанта е кака Пена, ама не просто лачена, а направо ослепителна е станала! :smt017

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.