Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект "Белослава"


SKODA 105 RS

Recommended Posts

просто нямаше разлика в самите пружини,понеже и преди и сега съм с едни и същи гуми,но както и да е,проблема е решен :mrgreen:

Това се опитах и аз да кажа, но както и да е.

Мисля,но все още обмислям колко,щото искам да има съвсем минимален разкрач,а сега може да се каже,че гумите са ми напълно вертикални.

Много внимавай колко режеш, че да не събереш колелата отзад :mrgreen:

При теб можеш да регулираш разкрача, освен с дължината на пружината и с положението на полуоските/ск. кутия. Пружината е ясно, но полуоските- няма как да местиш скоростната кутия, за да си изправиш колелата.

Съветвам те да си прегледаш тампоните на носачите и носачите, щом ще я пипаш отзад.

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледам тази и се чудя,доста е свалена,а не е разкрачена,поне не толкова осезаемо?! :-k ](*,)

post-436-138453083982_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Година по-късно, двигателя даде фира. След доста мистериозно греене,изхвърлих термостата и вкара масло при водата. Следва трансплантация на Фаво енджин, за който си търся карб,така че някой ако има може да ми пусне цена на лично !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее... Тъкмо мислех да ти казвам... оня ден като тръгвахте неможах да не се засушам - страхотен плътен .. красиивввв звук имаше двигателя, направо се разтопих от кеф като го чух... :(

Ама нищо, сега ще се накефиш на макс с фаворитовия - има доста тръпка ша знайш!post-1024-138453098937_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 седмици по-късно...

Мен пък не ми пука как ще изръмжи, важното е дали ще мине зоната от скоростомера, боядисана с червен маркер поне с 10-20 км/ч

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще трябва някое GSI да ме изнерви, за да пробвам :mrgreen: Иначе и със стария мотор си правеше 180 по лек наклон! :smt033

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На водата ли smile091

На въздуха след нея - пали асвалта! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile045

туй на крик ли е smile001

Абе,гледайте си работата,аз повече в тоя форум няма да пиша !!!! smile004

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то моята бивша 105Л'78 на равно стигаше 140,возил съм се в жигули 1300 - 170км/ч,ама то ва твоето 120Л -180км/ч. само на крик ще да е било smile091

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile045

туй на крик ли е smile001

Абе,гледайте си работата,аз повече в тоя форум няма да пиша !!!! smile004

стига де -шегувам се smile027

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130-140км/ч и аз съм вдигал с моята 105-ца, обаче после имах проблеми с клапаните и станах пишман дето се правих на състезател. Тия скорости не са за тези коли, най- добре-80-90км/ч за да не се чувстваш като във влакче на ужасите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

130-140км/ч и аз съм вдигал с моята 105-ца, обаче после имах проблеми с клапаните и станах пишман дето се правих на състезател. Тия скорости не са за тези коли, най- добре-80-90км/ч за да не се чувстваш като във влакче на ужасите.

:smt017 веднъж се пробвах, и повече не искам ... то тази кола не е споортна.. както твърди Макс :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 месеци по-късно...

Абе айде стига спам!!! Аз с мойта вдигам 200 км/ч и к'во ?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.