Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проект "Белослава"


SKODA 105 RS

Recommended Posts

Абе хайде,ще ви издам идеята си за тия циферблати.Мисля да ги дам да ми ги изрежат от метал на някаква лазерна машина или нещо такова.Само трябва да ги подготвя във корел дроу файл.Така че ако има някой,който може да ми помогне,само да каже с к'во мезе пие бирата :)

М/у другото и за озвучението съм се погрижил да е на ниво,но за него другата седмица като го монтирам :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Ето още малко фотоси от изминалата седмица :mrgreen:

:arrow: http://www.skoda.snimka.bg/album.php?album_id=232259&pid=7462424

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bраво :smt017 Това на близкия план на вратата ли е шумоизолацията или недовиждам нещо :mrgreen: Би трябвало да е влагоустойчива,че нали от там помалко винаги влиза вода,когато вали или си я изолирал с нещо :roll:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пак да се изкажа, ако искаш здрава кола без дупки от корозия, махай всичко що е мокет и подобни. Специално във вратите влиза вода и те имат дупки отдолу да се оттича. А и да не забравяме че в спортните автомобили такова нещо няма

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този материал не задържа влага,а и дупките отдолу са си отворени,така че бъдете спокоини.Пък и като вземат да гният вратите ще ги сменим и готово :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ще се смени и тя наред с волана и таблото,че и те не са цвете за мирисане :mrgreen: но ще е след някой друг месец,че вече почнах да издъхвам финансово :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

И най-накрая принцесата се събуди от 100годишния си сън :mrgreen: :arrow: http://www.snimka.bg/album.php?album_id=232259&pid=7743140

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

евала за положения труд smile119

и аз така съм възтановявал колата от аватара ми.

за това се иска много труд,нерви и любов.

супер е станала-трябва и име на такава кола :!:

помисли да боядисаш черно зад решедката /под мрежата/

огледалцата-къртят

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, мераклийската я правиш, браво!

 

П.п.: Само не разбрах какво е това черното дето си го нахлузил на праговете отвънка :roll: :oops: ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре, мераклийската я правиш, браво!

 

П.п.: Само не разбрах какво е това черното дето си го нахлузил на праговете отвънка :roll: :oops: ...

Ами това са си прагове,но понеже не са оригинално за Шкода имаше голям мод по тях и това е крайния резултат, с който исках да прикрия един дефект при изкърпването :oops: Мисля,че горе-долу се получи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Евала колега за положения труд!Браво,много добре се е получило.

Само безаварийни километри и много приятни мигове със Снежанка ти пожелавам!

 

P.S-maxrpm-Добре че си ти да ни открехнеш кое как се прави и как(подписа ти)!!!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за хубавите думи.Има още неща за дооправяне,но си трябва време и пари.А иначе днес си ме докара до София без никакви грижи,заедно с още 2ма човека и доста багаж :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:smt017 Огледалата наистина къртят smile162 Иначе като цяло също е мн яка и тези бели джанти,а и черната броня е добро решение и заместител на хрома :mrgreen: Браво за положения труд smile119

 

P.S. Снежанка наистина много ще и отива ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Относно името,Снежанка вече си имаме в клуба и затова мисля да е нещо друго,може би пак в тази насока,но за сега още мисля :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.