Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Изненада - 110R


malkiq

Recommended Posts

Днес седя си аз в канала и права полуоските на Сашко и какво да видят очите ми познат силует спира пред гаража и се показвам аз гледам Шкода поглеждам вътре - баща ми .
Той не обича да се хвали ама аз да го издам че вече и тои е горд член на задмоторния клуб. smile035 smile035 smile195


http://images24.snimka.bg/005405347-big.jpg

http://images24.snimka.bg/005405349-big.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 217
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • malkiq

    63

  • The Best Forman

    17

  • joro-120L

    14

  • maxrpm

    12

Ухааа, класика! Да ви е честита и много да ви радва smile159 smile195

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бах...откъде изкопахте таз класика, бре?!? smile020 Ако бях на тебе, щях да изоставя останалите проекти и да насоча всичките си усилия върху тая красавица smile194 :mrgreen: . Доста запазена изглежда, поне на снимките. И да кажеш на баща ти да я докара на някоя от следващите срещи ;) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мамка му от къде ги намирате тези коли бе, кажете че и ние да се накиприм с по една. Дано да я постегнете и я видим на събора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Малък чакай да ти пусна сега една муха. :lol: Трябва да я настъпиш брато, много много грубо, и да дадеш филмче :evil: Това ми беше 1вата мисъл като я видях. Ти не можеш да караш спокойничко ама поне в настъпването си добър, дай всичко от себе си

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито Коце, хубав е жабока - ще черпиш :smt017 Този специално екземпляр не съм го виждал, макар че преди време гледахме един зелен, в последствие се продаде... а си мислех, че знам всички 110Р-ки в София. Предполагам е "нов внос" ;) Драсни 1 лично с малко повече инфо!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аааа Коце да ти е честита, и са нали знаеш к'во следва, 12;00ч на "Бацо" с бутилка домашна ракия или червено винце, че тоя сняг..., трябва нещо да ни загрее :roll: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е важна конкуренцията, а е важното такива забележителни реликви да попадат у истински ценители - бащата на Коцето е точно такъв, то крушката не пада далеч от дървото ;)

Успех с реставрацията - ще помагаме с к'вото можем... и много да ви радва красавицата! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито

Тази мисля че я видях прди няколко дена в Пирот (Сърбия). Не успях да спра (бяхме колана ) и да потърся собственика но го планувах за лятото.Ако е същата кажи да не се разкарвам :)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

колеги след адски мъки техно тестове кат мита една шапка пари колата вече е законна

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=117728&photo=40

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ненормалщина smile113 И аз съм голям фен на двувратите задмоторни Шкоди :mrgreen: а като я гледам е в много добро състояние за възраста си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо за състоянието на колата. Двигател , вид , скотости, и тн или с една боя е готова ;) за събора ;)

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай малко повече инфо за състоянието на колата. Двигател , вид , скотости, и тн или с една боя е готова ;) за събора ;)

 

Поздрави

 

боята сега е бъркаме във варна, ама нещо цвета не се получава, но дорде го паснем и стане/понеже малко бавно пипаме/ той е викнал мазача :mrgreen:

 

Коце, ако нямаш радиатори да ти пращам? :mrgreen: да помагаме кой с квото може? рс-те истории може и да станат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги казвам някои неща за колата (някои ще премалча)

 

1 колата е внос от сърбия (трябва да се мине техно тест по закон защото не е от страна в европеиския съюз )

2 77 ма година

3 колата е комплектна с барче с кожен (скъсан салон) и повечето лаисни решетчици но за жалост без задна емблема

4 всичко по колата освен карбуратора е оригиналното за модела дори и секторната кутия (мерси че ме светна мите)

5 като купе е зле предни калници удряни доста , капака е крив с доста кит и заварки , вратите нямат забележки освен че машинката на лявата врата за стъклото е прее*ана , на задните калници трябва да им се сменят вежди и 1 2 вдлабнатини задния капак поне е идеален , маската има удар задната а предната е доста изгнила пода е за кърпене но кутиите на задните носачи са добре няма изгнило около ходовата част (тва само може да ме радва)

6 скорости те са неините си 4 мокри

7 двигател 110 с вал с сичко но с карбуратор от застава

 

 

 

 

 

а сега да помолиме господин ванко и всички други колеги които имат желание да помагат на татко в проекта му

търсиме

1 задна маска 100с

2 преден капак 100с

3 каски за фарове

4 предна маска за 100с с 2 фара

5 предни калници 100с

6 стопове стъкла само

7 ЕМБЛЕМА

8 ако някои има нови части за под както се продават за 120 зимам сичко наи вече багажник

 

за сега е това но когато колата остане само скелет ще разберем сичко нужно

 

искам само да стане е тва другото лесно

 

005527253-big.jpg

005527251-big.jpg

 

саму купе да стане

 

 

според мене цвета ванко е е тва

005527250-big.jpg

ама да видим собственика как ще реагира на перлата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 предна маска за 100с с 2 фара

 

Разменям предна читава маска с 2 фара от 100с за тази предна маска с 4 фара(ако няма да я ползвате!).

За стъклата за стоповете мога да помогна също!

Задна маска също знам къде има но адски много ръждясала...

0884801815- Митко :)

По добре да се чуем защото аз наистина търся предна маска с 4 фара :P

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито и от мен, Малък! ;) Стягай я, че искам да ме повозиш малко в тая красавица :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.