Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Intake от Cupra


Fabia vRS

Recommended Posts

Тъй като ми предстои слагане на чип и исках да сменя и Intake на колата с такъв от Сеат. Въпроса ми е към колегите сложили такъв intake от къде да го закупя и колко струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих номерата на двете части, предполагам че и за българия са същите.

6LL 129 621 Trumpet

6LL 129 618 Pipe

 

Другата седмица след като сложа чипа отивам до Autotechnika да ги поръчам. Още едно въпросче, при монтажа има ли нещо за промяна или просто се слагат без проблем на мястото на старите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

номерата са същите навсякъде

 

монтират се на местата на оригиналните - нищо не се преработва - трябва ти само една кръстата отверка. Малко ще се поозориш да ги нацелиш едно в друго заради теснотията, но с повечко търпение става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, монтира ли Intake-a и какви са ти впечатленията? Намираш ли усезаема разлика? И аз мисля да изпълня тази операция скоро, но още се чудя дали си заслужава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще звъня да видя дали го имат налично и ако го нямат да го поръчам. Иначе ако го имат смятам до края на тази седмица да го монтирам.Относно ефекта колегите направили тази операция казват че има разлика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.