Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Проблем с Фабиа RS


kpopov

Recommended Posts

ХОДИХ В ЕТ ЦЕЛИ 4 ЧАСА ГЛЕДАХА КОЛАТА.НАКРАЯ ОСТАКОВИХА ЧЕ КЛАПАНА НА ТУРБОТО Е СКЪСАЛ МЕМБРАНАТА.КАДЕ МОГА ДАГО ЗАКУПЯ И ДА МИ ГО СМЕНЯТ. ЗАщОТО В ЕТ МИ ИСКАТ 3500ЛВ ЗА НОВА ТУРБИНА. А ПРИЕМЧИКА МИ КАЗА ЧЕ ГИ СМЕНЯЛИ НЯКЪДЕ. СОФИЯ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Околовръсното при Бояна има един сервиз, който се занимава с рециклиране на турбини. Там трябва да могат да ти помогнат. Има и още един такъв сервиз като завиеш надясно от бул. България в посока бул. Братя Бъкстон. Пада се отляво.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този на бул.Тодор Каблешков (кв.Борово,до Pizza Italy) е добър и мисля,че ЕТ именно там си носят турбините за ремонт

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,на колко КМ. ти е автомобила?Нещо правено по него има ли?

Доста странна повреда?(не е ли в гаранция колата ти)

А това ме учудва 3500лв. за ново турбо?

Че то по добре да си купиш много по здраво турбо за тези пари!

Трябва да е около 2 хилки-3500много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи.Ако турбото ти е заедно с колекторите а най вероятно е това тоя клапан не се продава отделно.Има го в Супер дизел рециклиран 350лв или в Риал турбо втора употреба за около 250.Моя му се скъса мембраната на 82к а един познат кара още с неговия които е на 160к колите ги взехме по едно и също време от ЕТ.Според мен километрите нямат кой знае какво значение.Клапана се скапа от стоене защото карам бус и колата така си седи в гаража.Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Fabia VRS TDi - 130HP 1.9L D ASZ 03- BV39 54399880012/23E 038253016S/14C A

Fabia VRS TDi - 130HP 1.9L D ASZ 03- GT1749V 720855-0001E 038253016S A

провери с кое турбо си и си поръчай ново-400-500евро до БГ,а старото продай.Има доста колеги закъсали за турбини дето си имат здрав клапан-се ще му земеш 200-300лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ХОДИХ В ЕТ ЦЕЛИ 4 ЧАСА ГЛЕДАХА КОЛАТА.НАКРАЯ ОСТАКОВИХА ЧЕ КЛАПАНА НА ТУРБОТО Е СКЪСАЛ МЕМБРАНАТА.КАДЕ МОГА ДАГО ЗАКУПЯ И ДА МИ ГО СМЕНЯТ. ЗАщОТО В ЕТ МИ ИСКАТ 3500ЛВ ЗА НОВА ТУРБИНА. А ПРИЕМЧИКА МИ КАЗА ЧЕ ГИ СМЕНЯЛИ НЯКЪДЕ. СОФИЯ

 

Имам клапан за твойто турбо 70 лв. 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.