Jump to content

>skoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Странен звук na ниски обороти при RS,ОТСТРАНЕН !


RETURN

Recommended Posts

Не че ми влиза в работата,но защо си си купил от Аутоплюс нещаат.Иди си в ЕТ и си свиркай!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не че ми влиза в работата,но защо си си купил от Аутоплюс нещаат.Иди си в ЕТ и си свиркай!

Далеч са ми и реших че няма какво да се обърка с едни филтри,още повече че са на същата цена!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Колеги аз какво да кажа...като моята след чипа,спорния филтър K & N , интейк от Ибиза Купра 160, и махнат катализатор... е доста по щумна ... 8) за мен е по важно да върви добре.. пък, че ще е по-щумна...не и се притеснявам!!!.. Все пак говорим за Фабия РС.. спортен автомобил..не за Супърб..клас лимозина!! :P
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Колеги аз какво да кажа...като моята след чипа,спорния филтър K & N , интейк от Ибиза Купра 160, и махнат катализатор... е доста по щумна ... 8) за мен е по важно да върви добре.. пък, че ще е по-щумна...не и се притеснявам!!!.. Все пак говорим за Фабия РС.. спортен автомобил..не за Супърб..клас лимозина!! :P

Ама тя и моята е шумна ... да видиш какъв звук вади като на WRC без задното гърне :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.