Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Skoda Junior


cheruna

Recommended Posts

Незнам дали става въпрос за старата или новата Фабия (не знам въобще новата дали има такова ниво на оборудване и кво включва то), но ако говорим за старата - в никакъв случай не я взимайте ... 21 годишната ми 120-ка има повече екстри :D

От Шкода яко се излагат с тия Джуниъри.

 

@cheruna - ако не можете да си позволите повече пари поне за класик - може да разгледате наличните автомобили втора употреба в Еуратек ... там поне пробега е реален и е ясно кога, какво е сменяно, пък може би и гаранция има как да им дадат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 години по-късно...

Здравейте колеги,аз сам нов във форума и имам точно такава Фабия джуниър и честно казано сам съгласен с вашите мнения.но аз лека полека я очовечавам.Имам и едно питане да ми кажете от къде мога да си набавя някои части.По моргите няма много коли като моята.Предварително благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.