Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода красоти


Recommended Posts

Оставям Жоро да каже ....   :fiu:

 

Шкода 1100 GT. 1970г. База Шкода 100-110

 

 

 

skodspirerfrontstat892cf.jpg

 

skodspiderrearstat9b8ca.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    3076

  • joro-120L

    99

  • mecho_klecho

    60

  • anastas

    49

Най-много писали в темата

пускам тази снимка, не че е кой знае каква, обаче всякакви задномоторни съм виждал, в какви ли не държави...от Канада до Египет, целия бивш соц. лагер, Англия, Дания, Австрия, Германия, Холандия....За първи път попадам на швейцарска Шкода. Даже си мислих, че няма експорт за там. Друга едва ли ще намеря.

 



12509274_1071148049573712_82795108446616

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...

Много интересно колеги. Гледам го Супърба колко е модерен и разчупен, има стойка, има агресия - абе идеален си е!

 

И въпреки това малко безинтересен, особено в сравнение с някои от красотите пуснати от Жоро на предишните страници...какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Павка, аз мисля, че такива са тенденциите. Малцина са тези, които ги вълнува по-старото производство. Сам виждаш в темите за задномоторни какво става и колко нови теми има. Нормално е. Въпрос на време е нашето изчезване.

Гледам във фейса на форума - ретро Шкода 3 харесвания. Качат някоя нова Шкода, свалена и с джанти 50 харесвания. Това е. Говоря по принцип. Аз също се вълнувам какво ново ще покажат Шкода и харесвам новите модели. Сега, че имали пластмаси и бързо се трошали....с всичко е така вече.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, малко са хората които могат да ценят класиката! Мен и до ден днешен ми става драго като видя 1000МБ,  S100 или 120ка на пътя. Особено, когато е в "корекомско" състояние. Уви, с времето все по-рядко ще се случва. И все по-малко хора ще могат да го оценят. Времето си лети ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Жоре, малко са хората които могат да ценят класиката! Мен и до ден днешен ми става драго като видя 1000МБ,  S100 или 120ка на пътя.

 

Пепи, за поне второ поколение Шкодаджия това е сигурно. Това е в кръвта ни, както се казва.

Аз не им се сърдя на хората. Това са констатации и отговор на Павката. Само мога да го поздравя, че не забравя историята на Шкода.

За масата, Шкода е просто едно средство за придвижване. И напълно ги разбирам.

Тая "корекомската" такъв лаф се пусна, че не е истина. Що ли го показах линка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бе, Жоре...нали и аз съм закърмен със 120L. Човек не си забравя първата кола :banger_2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вижте какво бижу беше паркирало в Събота на паркинга на Била под НИМ ... L&K ... :wacko_2:

 

post-15099-0-49768700-1460363919_thumb.jpg

post-15099-0-85565700-1460363945_thumb.jpg

post-15099-0-16209400-1460363958_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хмм снежен Супърб комби..смело изпълнение :) !

 

ПС: само на мен ли не ми харесват съвсем L&K джантите ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твърде Японски ми седят, предтавям си ги на Тойота примерно, но не и на Шкода :nea:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как бе, Жоре...нали и аз съм закърмен със 120L. Човек не си забравя първата кола :banger_2:

 

Павка, извинявай, забравил съм. Няма начин да не си го споделил при разговорите ни. Даже май беше в Пловдив.

Е, нищо случайно няма. На кого първата му кола, на кого първо се возил, като дете в семейната вехта Шкода, на кого останала от баща му, на кого от дядо му. Имаме такива хора във форума и се радвам, че традицията продължава.

 

...и едно бъдещо Шкодаджийче :)

 

12733643_945809865468382_810017685580900

Редактирано от joro-120L
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:plate_offtopic: Не знам за Шкодите, но Hello Kitty е навсякъде и няма спирка :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...
  • 3 седмици по-късно...
  • 8 месеци по-късно...

RS-ка с чужда регистрация на Оборище.

Кофти, явно не е знаел за скобите

post-736-0-06519100-1486653835_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Споко, като го гледам как е спрял, единствен на улицата, сигурно има флекс на батерии в багажника ;) Човека е слязал от колата потготвен.

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 месец по-късно...
  • 3 месеци по-късно...

Нещо което ще видждаме за съжаление само на снимка 1991 Skoda Rapid 135 RiC  http://loz.zelandeth.org/cars/rapid/index.htm

Редактирано от maxrpm
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.