Jump to content

skodaclub.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Шкода красоти


Recommended Posts

  • 2 седмици по-късно...
  • Отговори 3.8k
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • Biohazard

    3076

  • joro-120L

    99

  • mecho_klecho

    60

  • anastas

    49

Най-много писали в темата

  • 2 седмици по-късно...

Изключително симпатична количка, кефи ме, и цвета й ходи много, за съжаление някой я е натиснал...

post-13406-0-75753900-1394645089_thumb.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Tdi, 4х4, DSG, кожа, само не разбрах дали е с навигация. Красавец

post-654-0-64589500-1395338546_thumb.jpg

post-654-0-83805300-1395338553_thumb.jpg

Редактирано от lubomirov1985
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не виждам антена на gps-a, най-вероятно е без фабрична навигация.

Редактирано от kamengk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това последното, само да излезе в този си вид!

 

Бял свят няма да види, споко :) Иначе любимата ми кола е А7-цата... Страхотна форма има, а това нещо я копира донякъде - затова не би излязло в този си вид :) Ще я изкривят много и ще я пуснат, когато почти нищо общо няма да има с прототипа.

 

Поздрави

Редактирано от shaft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бял свят няма да види, споко :) Иначе любимата ми кола е А7-цата... Страхотна форма има, а това нещо я копира донякъде - затова не би излязло в този си вид :) Ще я изкривят много и ще я пуснат, когато почти нищо общо няма да има с прототипа.

 

Поздрави

Има време до догодина когато ще стане ясно дали ще види бял свят или не, идеята е Vision C да се появи на пазара 2016г. На всички ни е ясно че това е прототип (concept). Само се надявам докато се качи на поточната линия да не промени драстично визията си.

Vision C

Vision C

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 седмици по-късно...

Да, има си чар колата. Ама, като знам, че е сбирщайн....... :)  В същност е имало такъв прототип преди Гарде, но не е влязъл в производство.

Отпред е добре, обаче оригиналната задница повече ми допада.

 

">http://car00011.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

40 години Skoda VRS. 40 години страст към скоростта.

 

Тези задномоторните се водят само RS  На снимката е показана по-рядко срещаната модификация - 200RS.

Трябва да си помним историята и да не забравяме откъде сме тръгнали. Евала за снимките!

И тук е момента да поздравя и Самуил за аватара и да го задържи поне докато мине юбилея :flag_skoda:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.