Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги с Fabia VRS от София?


huko

Recommended Posts

На линия съм (вече)! Не съм сигурен за утре, но другата неделя съм 100%-тов присъственик!

 

 

По шъпроса за спирачките: то е отдавна измислено - предни спирачни дискове и апарати от Ауди ТТ, 312мм. Тамън пасват в джантите и са plug & play. някъде из нета даже и номера мога да им намеря... ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • huko

    15

  • stenly

    7

  • BlackPearl

    7

  • QYEENS

    6

Най-много писали в темата

На линия съм (вече)! Не съм сигурен за утре, но другата неделя съм 100%-тов присъственик!

 

 

По шъпроса за спирачките: то е отдавна измислено - предни спирачни дискове и апарати от Ауди ТТ, 312мм. Тамън пасват в джантите и са plug & play. някъде из нета даже и номера мога да им намеря... ;)

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега освен другите дреболии съм сменил само турбото и съм го чипосал на ново... Спешно се нуждая от спирачки, извинявам се за OFF-а !

Ще гледам да понамина за срещатата-последно на Кемпински ли остава,ако дойдеш ще поговорим.

Относно Октавиа 1 РС-288 дискове отпред,същите(много подобни) спирачни апарати-пари набити напразно.Решението е 312ки

 

Не знам що, но си мислих, че на Октавия 1 РС са 312-ки :oops: Ако са 288, найстина няма смисълда се сменят, само 312 ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 години по-късно...
Значи колегите които имат Fabia RS са следните: Fabia_vRS, RETURN, Karaibrahim, werz и човека с най-добрата Fabia RS който в момента е на Докси - BlackPearl ;)

Е аз от септември не съм с фабията.Накачулих се на на едно ауууди хахха.Пак малокалибрено кат фабията де.само дет му е малко по-дълга муцуната.Ся как ще ме пускате да пиша тук не знам :)......че нещо мн скука в тоя ауди форум ](*,)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върна една стара тема от прахта.

Няма да ти се сърдим,че си с Ауди. Със здраве да си го караш и да нямаш повече премеждия!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Върна една стара тема от прахта.

Няма да ти се сърдим,че си с Ауди. Със здраве да си го караш и да нямаш повече премеждия!

Мерси, още ме е яд за фабийката ...ако можех да я върна на 20000 км нямаше да я продавам...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.