Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги с Fabia VRS от София?


huko

Recommended Posts

stenly

 

В неделя в 14:00 беше тази среща

 

Не съм сигурен, че мястото е удачно в лошо време, а сега зимата пък съвсем. Който е сигурен, че ще е там да пуска пост в петъка преди това и така... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • huko

    15

  • stenly

    7

  • BlackPearl

    7

  • QYEENS

    6

Най-много писали в темата

smile152 Браво колеги-тъкмо щях да питам как се е развила срещата!

Снимков материал има ли?Разяснете малко по кои теми си говорихте,може и на лично-да знам и аз,да не остана по-назад! :lol:

Хайде,чакам ви към морето да се видим! ;)

 

Снимки за съжаление няма, май не се сетихме, че ще е удачно.

А за темите - ние сме на ниво интейк и въздушен филтър още, така че бая срещи ще минат преди да ти стане интересно :)

 

RETURN

 

ще те чакаме следващия път значи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък сега.Аз да не би да съм кой знае колко напред с материала.

Ники(D_Power)има интейк от Сеат Купра!Трябваше да се пуснете за да се види,има ли разлика!

Иначе по форумите забелязах че е добра комбинация GREEN Cotton Air Filter +интейк от Сеат Купра(англичаните всички са с такива)!

Аз разчитам на К&N Аполо серия(CUSTOM MADE by me and Vankovarnata).Според мен ефекта е много сполучлив! :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти пък сега.Аз да не би да съм кой знае колко напред с материала.

Ники(D_Power)има интейк от Сеат Купра!Трябваше да се пуснете за да се види,има ли разлика!

Иначе по форумите забелязах че е добра комбинация GREEN Cotton Air Filter +интейк от Сеат Купра(англичаните всички са с такива)!

Аз разчитам на К&N Аполо серия(CUSTOM MADE by me and Vankovarnata).Според мен ефекта е много сполучлив! :mrgreen:

 

А дали знаеш от къде мога да си купя GREEN Cotton Air Filter ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много RS-ки сме имали ние smile027 :!: Браво колеги продължавайте в същия дух :!: smile116 И на събора ако дойдете всики с RS-ките ще е супер :!: smile139 smile139 Следващия път да не забравите снимков материал :!: ;):D

 

Поздрави :!: :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Действително беше много забавно и интересно. smile194 .Мене лично за срещите до Кемпински ме устройва,в пряка близост има "Дънкин донатс", кеф ти кафе,кеф ти понички ,кеф ти :smt030 .Но бих идвал и на други места. :D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти на всички, след малко отсъствие :roll: ... Аз минах покрай кемпински с моята RS-ka, видях там 2 черни и си викам,гледай тука каква среща се е заформила,но реших,че е между познати и сега ОП ! Вие сте се уговаряли във форума ! Да бях занел тогава,да спра и аз,да споделим опит :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Очертава се втора среща и то с много по- добра посещаемост :)

 

Има предпоставки времето да е удачно http://www.euronews.net/index.php?page= ... u,tod,,600

 

 

Та който има ентусиазъм за Кемпински в неделя в 14:00 - да заповяда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги хубаво вие мислите и се събирате ама защо не дойдете на срещата в събота на бояна както мислим всички. Аз не виждам проблем вие да дойдете с РС-ките да има хора с октавии и с обикновенни фабии и по стари коли като моята ??? То пак може да си говорите за интейк и за тунинг и там темите който ви вълнуват, но ще видите че и други хора не каращи РС-та ще се включат с идей и въпроси.

 

Не мисля че е редно да се делим на хора с РС-ки на хора с октавии на други с фабии и на 4ти който са със 120 ки като мен и тн...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

абе колеги хубаво вие мислите и се събирате ама защо не дойдете на срещата в събота на бояна както мислим всички. Аз не виждам проблем вие да дойдете с РС-ките да има хора с октавии и с обикновенни фабии и по стари коли като моята ??? То пак може да си говорите за интейк и за тунинг и там темите който ви вълнуват, но ще видите че и други хора не каращи РС-та ще се включат с идей и въпроси.

 

Не мисля че е редно да се делим на хора с РС-ки на хора с октавии на други с фабии и на 4ти който са със 120 ки като мен и тн...

 

Тук не съм съгласен.Аз подържам връзка с Ники(d_power) и мога да уверя че намеренията му са напълно колегиални!Няма нищо лошо хората с Рски-били фабия,или Октавия да се виждат от време на време).Дори ХУКО-беше писал в темата,че може и други членове на клуба да дойдат,без значение от колата!Никой с нищо не иска да се дели!Просто замисъла на идеята беше да се съберат РСките понеже е интересно да си лафиш с притежател с такава кола.

Аз например рядко се заглеждам по"обикновенна Фабия),но като видя РС и гледам да го догоня и да се запознаем и тн.Така се запознах с НИКИ!(надявам се уловихте замисъла ми)!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Black Pearl: благодаря за позицията, колега :)

 

corropt: Съжалявам, че възприемаш нещата по този начин. Ако прочетеш темата от началото й ще видиш, че не съм имал никакви "подривни" намерения. Честно казано си мислех, че ще си изпия сам кафето пред хотела и ще си тръгна... Като отношение към марката ще ти кажа че жена ми имаше 120ка преди 12 години и сме прекарали едни от най- хубавите си моменти с тая кола. В момента тя кара Октавия 2 2.0 ТДИ и ще ми е интересно да се срещна с хора като stenly например, защото той има наблюдения и над двете ни коли. Имам и приятел с Рапид...

 

Надявам се, че ако препрочетеш темата ще видиш, че изрично съм писал, че който има желание - може да заповяда.

 

ПП. без малко да пропусна въпроса за събота - ако прочетеш темата - ще видиш, че в събота не мога (12 часа от понеделник до събота, а в неделя 4 - това ми е работното седмично натоварване в часове ;) )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile162 Колеги,здравейте пиша ви тези редове,не за да се оправдавам,че не мога да дойда в събота защото имам RS.С удоволствие бих се видял с вас но в събота ще ходя до Копривщица със семейството. А още повече аз съм стар ШКОДАДЖИЯ smile195 .Имал съм FELICIA 1.3 GLS,Имал съм и OKTAVIA 1.9 TDI, Така че и на мен ще ми е приятно да се видим smile135 .Ще следя форума и създава предпоставки,че ще се видим в най скоро време. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо не ми стана ясно от какво се засегнаха някои колеги?!Къде в идеята намерихте нещо обидно или дискриминиращо?Това ,че заглавието на темата е „Среща на колеги с вРС от София„ ,не значи ,че колегите,които нямат табелка вРС или С/СА ,няма да бъдат добре дошли!!!Всеки,който се интересува от темата на срещата ни ,да заповяда в неделя-часът и мястото на срещата са известни

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам съобщение за срещата пред Кемпински като важна тема, не за друго, а за да я видят повече хора ;)

 

Аз и приятелката ми ще бъдем там :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пускам съобщение за срещата пред Кемпински, аз и приятелката ми ще бъдем там :D

 

 

 

Ще се опитам да кандардисам мойта да дойде с нейната октавия (има някоя и друга екстра която може да обсъдите), а на мене може да ми кажеш как да я пилна лекинко :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази, която ми беше в ръчичките и смениха чипа и въздушния филтър ~160bhp, ~400NM

 

votolom може да ти каже повече, защото такива резултати като неговите не съм постигал :? Интересно ми е какво е сменяно по неговата по кола.

 

Мога да ти помогна за окачването, обещал съм и на Black Pearl само дето не мога да намеря време да говоря с мойте хора да му внесат желаните части 8)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за фабията съм решил за чипа - на пролет ще е. Засега само интейк и филтър съм сменил, но тази вечер на 13 градуса няма тръгване до 5та. Утре слагам зимните гуми, щото летните станаха на кокал в студа.

 

За октавията на жената ми е интересно какво ще споделиш в неделя, тя кара октавия 2 2.0 ТДИ (това го споменах на 100 места във форума вече - извинявам се за спама) :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отдавна не съм влизал във форума и какво да гледам много сме вече с бързите фабиики smile124 . Гледам че за неделя има среща та сигурно ще намина и аз.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази, която ми беше в ръчичките и смениха чипа и въздушния филтър ~160bhp, ~400NM

 

votolom може да ти каже повече, защото такива резултати като неговите не съм постигал :? Интересно ми е какво е сменяно по неговата по кола.

 

 

Засега освен другите дреболии съм сменил само турбото и съм го чипосал на ново... Спешно се нуждая от спирачки, извинявам се за OFF-а !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не съм се обиждал или да се чуствам изоставен :mrgreen: главната идея ми беше да се съберем всички на срещата в неделя пред НИМ, там е широко и дано пусто и може да направим леко състезание или драг или някакво между конуси и тн. Ще бъде интересно за мен да наблюдавам бегачките ви. Аз ще видя как ще съм с времето и може в 14х да мине през кемпински и към 16ч да съм пред НИМ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази, която ми беше в ръчичките и смениха чипа и въздушния филтър ~160bhp, ~400NM

 

votolom може да ти каже повече, защото такива резултати като неговите не съм постигал :? Интересно ми е какво е сменяно по неговата по кола.

 

 

Засега освен другите дреболии съм сменил само турбото и съм го чипосал на ново... Спешно се нуждая от спирачки, извинявам се за OFF-а !

 

Сложи спирачки от Октавия 1 вРС

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Засега освен другите дреболии съм сменил само турбото и съм го чипосал на ново... Спешно се нуждая от спирачки, извинявам се за OFF-а !

Ще гледам да понамина за срещатата-последно на Кемпински ли остава,ако дойдеш ще поговорим.

Относно Октавиа 1 РС-288 дискове отпред,същите(много подобни) спирачни апарати-пари набити напразно.Решението е 312ки

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За съжаление няма да присъствам, а и колата ми е в Еуратек за боя на задната броня,че ме забраха на един светофар. Ако другата неделя се срещаме пак, вече няма да пропускам..трябва да говорим за тия 312-ки...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.