Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Колеги с Fabia VRS от София?


huko

Recommended Posts

От много време ми се ще да се срещна с колегите собственици на Fabia vrs, които са в София. В нормални условия това трудно може да се случи, защото колите се разминават много бързо, че да се запознаем...

Та, колеги от София, кажете по едно здрасти, пък може да се срещнем за обмен на мисли :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 55
  • Период
  • Последен отговор

Най-много писали в темата

  • huko

    15

  • stenly

    7

  • BlackPearl

    7

  • QYEENS

    6

Най-много писали в темата

За обмен на мисли може да се срещнеш и с колеги, които не притежават Фабия РС ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За обмен на мисли може да се срещнеш и с колеги, които не притежават Фабия РС ;)

 

С най- голямо удоволствие :)

Не можах да се ориентирам във форума дали има някакви редовни срещи така или иначе?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колегите които имат Fabia RS са следните: Fabia_vRS, RETURN, Karaibrahim, werz и човека с най-добрата Fabia RS който в момента е на Докси - BlackPearl ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от мене.МИслите можем да ги обменим след 10-ина дена.Сега заминавам за Гърция.А защо най-добрата фабия е на Блек Пърл ?

БТВ:Отваряй си очите на 4-ри...много ги харесват автоджамбазите :evil:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи колегите които имат Fabia RS са следните: Fabia_vRS, RETURN, Karaibrahim, werz и човека с най-добрата Fabia RS който в момента е на Докси - BlackPearl ;)

За werz си в грешка, той е с Октавия 8) !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет от мене.МИслите можем да ги обменим след 10-ина дена.Сега заминавам за Гърция.А защо най-добрата фабия е на Блек Пърл ?

БТВ:Отваряй си очите на 4-ри...много ги харесват автоджамбазите :evil:

 

ами ще чакам свръзка като се върнеш колега :D

а за джамбазите - колата нощува в паркинга на офиса, а старото Чероки седи на улицата пред нас...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 седмици по-късно...

Прибрах се Хуко,сега ще вкарам работата в ред и към събота -неделя ще съм по-свободен.

БТВ:В Халкидики много ми хареса.Полуостров Касандра наистина има райски кътчета....ехххх.:)

Да ме извини модератора за офтопика.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако идвате към морето обадете се-с радост ще се видя с вас колеги да обменим малко информация за колите и тн!

P.S-аз идвах в София Юли месец,обаче никой не ме уважи! :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо най-добрата фабия е на Блек Пърл ? :evil:

 

Като се видим (ако дойдеш на някой събор) ще разбереш! ;) (това в рамките на шегата)

Подготвил съм схема за следващия събор-ще има изненади!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много се радвам на включванията, колеги.

 

В такъв случай петък ще пусна предложение да се видим на някое по- широчко място през weekend-a. Да си видим колите докато са още с "летните" джанти :D

 

 

Black Pearl

Може да имам път към Бургас другата седмица и, ако тръгна рано на другия ден може да мина през Добрич за София, та да пием по кафе.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми-ше се радвам да се видим и да пием по кафе!Ако трябва до Варна ще дойда-да не се разкарваш ти чак до Добрич!

Ако стане схемата пиши лично.Или звънкай 0888 910 619-Искрен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Та във връзка със събирането.

 

В неделя мисля да си взема едно кафе в пластмасова чашка и към 14:00 да спра на Японеца (Кемпински - Зографски)на синята зона.

Който има желание - нека да дойде да се запознаем и да обсъдим бегачките (не е задължително да са с надпис РС, разбира се) smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Създава предпоставки че и аз ще дойда,но първо ще оставя детето на Южния парк към 14-часа.Има вероятност да закъснея с 10.минути.Моля конкретизирай точното място.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:D Създава предпоставки че и аз ще дойда,но първо ще оставя детето на Южния парк към 14-часа.Има вероятност да закъснея с 10.минути.Моля конкретизирай точното място.

 

Ще трябва да си взема по- дълго кафе значи

 

мястото е паркинга до Японския - качваш се по Черни връх, като излезеш на равното завиваш в дясно, на У образното кръстовище правиш пак десен и излизаш на един голям "плац" до самия хотел. Там е синя зона по принцип, но неделя не се брои ;) Предполагам, че ще се намерим без проблем по колите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет на всички фенове на шкода. Аз от 18 месеца съм притежател на Фабия РС и с най голямо удоволствие бих се присъединил към срещата, но след 15:30 дано намеря някой :roll: (0889323938 НИКИ)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За инфо на колегите следящи темата (return и karaibrahim най- вече)

 

Днес между 14 и 17 часа на японския трима собственици на черни фабии РС, а именно аз, QYEENS и D_Power обсъдихме редица теми от изключителна важност :mrgreen:

Надявам се някой от следващите weekend-и да се съберем повече, пък по - натам можем организирано да направим някоя разходка в провинцията да изпънем полуоските малко smile103

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

smile152 Браво колеги-тъкмо щях да питам как се е развила срещата!

Снимков материал има ли?Разяснете малко по кои теми си говорихте,може и на лично-да знам и аз,да не остана по-назад! :lol:

Хайде,чакам ви към морето да се видим! ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За инфо на колегите следящи темата (return и karaibrahim най- вече)

 

Днес между 14 и 17 часа на японския трима собственици на черни фабии РС, а именно аз, QYEENS и D_Power обсъдихме редица теми от изключителна важност :mrgreen:

Аз съжалявам,че не можах да дойда ,иначе щяха да са четири черни фабии...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предлагам всяка събота в определен час да има среща на Кемпински!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.