Jump to content
Ако имате проблем с вход във форума, моля кликнете и прочетете. Прочетете повече... ×
skoda-auto.bg     autozone.bg

huko

Колеги с Fabia VRS от София?

Recommended Posts

huko

От много време ми се ще да се срещна с колегите собственици на Fabia vrs, които са в София. В нормални условия това трудно може да се случи, защото колите се разминават много бързо, че да се запознаем...

Та, колеги от София, кажете по едно здрасти, пък може да се срещнем за обмен на мисли :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
stenly

За обмен на мисли може да се срещнеш и с колеги, които не притежават Фабия РС ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko
За обмен на мисли може да се срещнеш и с колеги, които не притежават Фабия РС ;)

С най- голямо удоволствие :)

Не можах да се ориентирам във форума дали има някакви редовни срещи така или иначе?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Data_StReaM

Значи колегите които имат Fabia RS са следните: Fabia_vRS, RETURN, Karaibrahim, werz и човека с най-добрата Fabia RS който в момента е на Докси - BlackPearl ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
RETURN

Привет от мене.МИслите можем да ги обменим след 10-ина дена.Сега заминавам за Гърция.А защо най-добрата фабия е на Блек Пърл ?

БТВ:Отваряй си очите на 4-ри...много ги харесват автоджамбазите :evil:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
mimi.b™
Значи колегите които имат Fabia RS са следните: Fabia_vRS, RETURN, Karaibrahim, werz и човека с най-добрата Fabia RS който в момента е на Докси - BlackPearl ;)

За werz си в грешка, той е с Октавия 8) !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko
Привет от мене.МИслите можем да ги обменим след 10-ина дена.Сега заминавам за Гърция.А защо най-добрата фабия е на Блек Пърл ?

БТВ:Отваряй си очите на 4-ри...много ги харесват автоджамбазите :evil:

ами ще чакам свръзка като се върнеш колега :D

а за джамбазите - колата нощува в паркинга на офиса, а старото Чероки седи на улицата пред нас...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
RETURN

Прибрах се Хуко,сега ще вкарам работата в ред и към събота -неделя ще съм по-свободен.

БТВ:В Халкидики много ми хареса.Полуостров Касандра наистина има райски кътчета....ехххх.:)

Да ме извини модератора за офтопика.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
QYEENS

и мене ме пишете :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Ако идвате към морето обадете се-с радост ще се видя с вас колеги да обменим малко информация за колите и тн!

P.S-аз идвах в София Юли месец,обаче никой не ме уважи! :(

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
werz

Насъбраха се рацери май- :mrgreen:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl
А защо най-добрата фабия е на Блек Пърл ? :evil:

Като се видим (ако дойдеш на някой събор) ще разбереш! ;) (това в рамките на шегата)

Подготвил съм схема за следващия събор-ще има изненади!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko

Много се радвам на включванията, колеги.

В такъв случай петък ще пусна предложение да се видим на някое по- широчко място през weekend-a. Да си видим колите докато са още с "летните" джанти :D

Black Pearl

Може да имам път към Бургас другата седмица и, ако тръгна рано на другия ден може да мина през Добрич за София, та да пием по кафе.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

Няма проблеми-ше се радвам да се видим и да пием по кафе!Ако трябва до Варна ще дойда-да не се разкарваш ти чак до Добрич!

Ако стане схемата пиши лично.Или звънкай 0888 910 619-Искрен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko

Та във връзка със събирането.

В неделя мисля да си взема едно кафе в пластмасова чашка и към 14:00 да спра на Японеца (Кемпински - Зографски)на синята зона.

Който има желание - нека да дойде да се запознаем и да обсъдим бегачките (не е задължително да са с надпис РС, разбира се) smile103

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
QYEENS
:D Създава предпоставки че и аз ще дойда,но първо ще оставя детето на Южния парк към 14-часа.Има вероятност да закъснея с 10.минути.Моля конкретизирай точното място.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko
:D Създава предпоставки че и аз ще дойда,но първо ще оставя детето на Южния парк към 14-часа.Има вероятност да закъснея с 10.минути.Моля конкретизирай точното място.

Ще трябва да си взема по- дълго кафе значи

мястото е паркинга до Японския - качваш се по Черни връх, като излезеш на равното завиваш в дясно, на У образното кръстовище правиш пак десен и излизаш на един голям "плац" до самия хотел. Там е синя зона по принцип, но неделя не се брои ;) Предполагам, че ще се намерим без проблем по колите :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
QYEENS

OK. smile165

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko

Няма ли други колеги желаещи да дойдат на срещата? :roll:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Karaibrahim

И мен ме броите за среща, но след крач на другата седмица. Преди това не съм в БГ.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
D_Power

Привет на всички фенове на шкода. Аз от 18 месеца съм притежател на Фабия РС и с най голямо удоволствие бих се присъединил към срещата, но след 15:30 дано намеря някой :roll: (0889323938 НИКИ)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
huko

За инфо на колегите следящи темата (return и karaibrahim най- вече)

Днес между 14 и 17 часа на японския трима собственици на черни фабии РС, а именно аз, QYEENS и D_Power обсъдихме редица теми от изключителна важност :mrgreen:

Надявам се някой от следващите weekend-и да се съберем повече, пък по - натам можем организирано да направим някоя разходка в провинцията да изпънем полуоските малко smile103

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BlackPearl

smile152 Браво колеги-тъкмо щях да питам как се е развила срещата!

Снимков материал има ли?Разяснете малко по кои теми си говорихте,може и на лично-да знам и аз,да не остана по-назад! :lol:

Хайде,чакам ви към морето да се видим! ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
RETURN
За инфо на колегите следящи темата (return и karaibrahim най- вече)

Днес между 14 и 17 часа на японския трима собственици на черни фабии РС, а именно аз, QYEENS и D_Power обсъдихме редица теми от изключителна важност :mrgreen:

Аз съжалявам,че не можах да дойда ,иначе щяха да са четири черни фабии...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
stenly

Предлагам всяка събота в определен час да има среща на Кемпински!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване