Jump to content

skoda-club-bulgaria.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgskoda-auto.bgpepino-racing.comtraxxas

Varna DISMEMBER Team ПРЕДСТАВЯ!


Хашек

Recommended Posts

След полягването и налегналия мързел на Ерку му се случи следното и май май :smt019 :smt019

http://www.skodaclub-bg.org/gallery/dis ... s=0&uid=53

 

Коце прати нещо насам, че гаража пак е празен и се търсят нови попълнения.

 

очаквайте продължение :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...реставрацията на Р-ката...
Говориме за ванко човек той знае само как да нареже нещо рядко. Сигурно на 10 нарязани 135ци, 1 се реставрира, а на по-късен етап и тя се реже
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...реставрацията на Р-ката...
Говориме за ванко човек той знае само как да нареже нещо рядко. Сигурно на 10 нарязани 135ци, 1 се реставрира, а на по-късен етап и тя се реже

 

до сега съм нарязъл само една дето за нищо не става и няма как да и въстановя регистрацията и оправиш. миналата година бях решил да ти подаря оглозганото от коцето купе да имаш занимавка за 10-на години напред ама се замислих щот ше се състариш по него. ако си правил някога реставрация може и да разбереш какво говоря. някой някога беше писъл за реставрация на ерка и рапид. на събора ще видиш как от нищо се прави нещо. дано има с какво да се похвалиш и ти. както и да е май много писах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре приех за рапида, миро ми обясни че сте имали 4 зруги чакащи за части, но сега искаш да нарежеш и 110р а,при положение че по рано каза че не е смачкан много зле и се нуждае от козметики! купето на малкия беше мн зле взех от него седалките, но ако беше 110 или рапид щях да го изкърпя. А за събора ако имам книжка ще дойда с 4 фара, калници и маска на шприц и толкова :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре приех за рапида, миро ми обясни че сте имали 4 зруги чакащи за части, но сега искаш да нарежеш и 110р а,при положение че по рано каза че не е смачкан много зле и се нуждае от козметики! купето на малкия беше мн зле взех от него седалките, но ако беше 110 или рапид щях да го изкърпя. А за събора ако имам книжка ще дойда с 4 фара, калници и маска на шприц и толкова :)

 

а оглозгано и изгнило купе как щеше да оправиш? а ерката виж тва е друга бира/тема/ :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре приех за рапида, миро ми обясни че сте имали 4 зруги чакащи за части, но сега искаш да нарежеш и 110р а,при положение че по рано каза че не е смачкан много зле и се нуждае от козметики! купето на малкия беше мн зле взех от него седалките, но ако беше 110 или рапид щях да го изкърпя. А за събора ако имам книжка ще дойда с 4 фара, калници и маска на шприц и толкова :)

 

вкарай тоя дреп в релсите и получаваш биричка

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223489&photo=3

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=223489&photo=4

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам въпрос каде уйде тая черната маска от тоз рапид да ми я пращаш ако е у тебе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам въпрос каде уйде тая черната маска от тоз рапид да ми я пращаш ако е у тебе

 

уйде на черния рапид :mrgreen: ма тва е нова бутилка :mrgreen:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
×
×
  • Създай нов...

Важна информация.

За да използвате този форум, трябва да се съгласите с нашата Политика за лични данни. Трябва да се съгласите и с използването на бисквитки (cookies), които помагат за пълната фунционалност на форума. Може да настроите през вашия браузър кои бисквитки искате да се използват. С натискане на бутон "Потвърди" удостоверявате съгласието си с нашата Политика за лични данни и използването на бисквитки.